o taxon
prowadzisz firmę?
dla biur podatkowych
biura w Polsce
kontakt
+48 221010610
Znajdziesz nas na:

Biuro rachunkowe Bytom - księgowość dla Ciebie!

Posiadasz swój biznes i potrzebujesz doradztwa w zakresie finansów i obsługi kadrowo-płacowej? Firma Taxon śpieszy z pomocą. Obsłużymy Twoją firmę zarówno online, jak i tradycyjnie w Bytomiu.

Zadbaj o sprawy finansowe Twojej firmy i wybierz odpowiednie usługi rachunkowe idealnie dopasowane do swojej firmy. Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości biur księgowych w Bytomiu, koniecznie zapoznaj się z naszym cennikiem.

Aplikacja biura rachunkowego (Bytom)

Decydując się na usługi biura księgowego Taxon z Bytomia, dajemy Ci gwarancję, że od dnia rozpoczęcia współpracy pełna księgowość dotycząca Twojego biznesu znajdzie się w zaufanych rękach.

Na dobry początek otrzymasz dostęp do stworzonej przez nas aplikacji do fakturowania. Dzięki niej nasz wspólny biznesowy rejs będzie przebiegał sprawnie — bez szans na zderzenie się z górą lodową, nagły huragan czy inne niebezpieczeństwo.

Powiadomienia o podatkach na Twoim telefonie
  • Wystawienie nowej faktury lub zaległego dokumentu? W aplikacji Taxon od razu dostaniesz powiadomienie na telefon.
  • Wszystkie ustawienia aplikacji do faktur możesz dostosować indywidualnie do swoich potrzeb.
Szybki kontakt z księgowością z poziomu aplikacji
  • Pytania, wątpliwości, niepewności? Aplikacja Taxon umożliwia Ci szybki kontakt z księgowością.
  • Bądź pewien, że w jak najkrótszym czasie uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie od biura rachunkowego z Bytomia.
Bezproblemowa opłata usług księgowych
  • Za usługi księgowe realizowane przez biuro rachunkowe Taxon zapłacisz aplikacją zainstalowaną na telefonie.
  • Do opłacenia usług możesz wykorzystać BLIK lub Google Pay.
Wszystkie informacje dotyczące księgowości w jednym miejscu
  • Aplikacja do faktur Taxon jest narzędziem przejrzystym i niezwykle prostym w obsłudze.
  • Twoje firmowe dokumenty, faktury i wnioski są w 100% bezpieczne.

Księgowość – Bytom

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku księgowości, zdajemy sobie sprawę z trudności wynikających z prowadzenia własnej działalności. Do najczęściej wymienianych przez właścicieli jest właśnie prowadzenie księgowości. Przysparza to wielu problemów i często zabiera mnóstwo czasu. Zatem usługi księgowe Bytom przeznaczone są dla wszystkich tych osób, którym zależy nie tylko na oszczędności czasu, ale przede wszystkim na profesjonalnej obsłudze. Taxon to biuro księgowe w Bytomiu, które może pochwalić się dużym doświadczeniem w obsłudze Klientów z różnych branż.

Taxon – księgowość w Bytomiu to firma, która zatroszczy się o Twój spokój w kwestiach finansowych. Oferujemy Ci wygodne narzędzie w postaci aplikacji, które sprawi, że księgowość Twojej firmy będzie znacznie prostsza. Aplikacja umożliwia natychmiastowy kontakt z nami, a także znacznie usprawnia wymianę dokumentów.

Specjalnie dla Ciebie podarunek
Decydując się na usługi Taxon otrzymasz od nas podarunek. Karta podarunkowa allegro.pl na kwotę
100 PLN
Wystarczy, że podpiszesz umowę z Taxon
A po 7 dniach wyślemy do Ciebie elektroniczną kartę podarunkową do wykorzystania w serwisie allegro.

Usługi księgowe w Bytomiu

Usługi księgowe w mieście Bytom uczynią, że Twoja działalność będzie w stanie osiągnąć pomyślność na rynku w zdecydowanie krótszym czasie. Dzięki temu, jako właściciel, będziesz w stanie skoncentrować się na działalności w innych obszarach biznesowych i rozwoju swojej firmy. Nie będziesz musiał martwić się o finanse Twojej firmy, rozliczenia czy faktury. Jako profesjonaliści zadbamy o to, by wszystko przebiegało niezwykle sprawnie.

Złap z nami wiatr w żagle i skorzystaj z naszych usług!

Wypróbuj już teraz naszą aplikację

Pobierz teraz aplikację Taxon lub wypróbuj w wersji WEB w przeglądarce. Rejestracja jest zupełnie darmowa, a w ramach konta bezpłatnego otrzymasz pakiet faktur bezpłatnych wraz z dostępem do wszystkich funkcji aplikacji.