o taxon
prowadzisz firmę?
dla biur podatkowych
biura w Polsce
kontakt
+48 221010610
Znajdziesz nas na:

Biuro rachunkowe Katowice - księgowość dla Ciebie!

Jeśli szukasz sprawdzonych i godnych zaufania specjalistów zajmujących się usługami księgowymi w Katowicach – trafiłeś idealnie!

Nasze biuro podatkowe Taxon to profesjonalna księgowość i wykwalifikowani specjaliści, którzy zawsze są chętni do pomocy.

Wiemy, że prowadzenie firmy wymaga od Ciebie sporych nakładów energii i poświęconego czasu chociażby na zdobywanie nowych klientów czy ciągły rozwój. Decydując się na współpracę z biurem rachunkowym w Katowicach, przejmiemy od Ciebie wszystkie formalne kwestie dotyczące Twojej firmy.

Zajmiemy się Twoją dokumentacją firmową. Dzięki zoptymalizowanemu procesowi współpracy oszczędzisz czas, nerwy oraz pieniądze.

Wprowadzamy na rynek innowacyjne rozwiązania, które znacznie ułatwiają obieg dokumentów księgowych. Stworzyliśmy nowoczesną aplikację dającą bezpośredni wgląd w sprawy firmy.

Księgowość Katowice – przekonaj się, że możesz nam zaufać.

Dostaniesz od nas aplikację do faktur

Podejmując współpracę z biurem rachunkowym Taxon, otrzymujesz nielimitowany dostęp do naszej aplikacji. Dzięki niej bezpłatnie wystawisz faktury i dodasz dokumenty kosztowe.

Powiadomienia o podatkach

W aplikacji Taxon, którą otrzymasz na początku naszej biznesowej drogi, ustawisz powiadomienia o podatkach. Sam zdecydujesz, które informacje będą dla Ciebie najistotniejsze.

Kontrola podatków

Sto procent kontroli nad podatkami. Gwarantujemy Ci, że będziesz zadowolony z działania naszej aplikacji. Przekonaj się, jak bardzo odmieni ona codzienne funkcjonowanie Twojej firmy.

Płać BLIK-iem lub Google Pay

Stawiamy na takie metody płatności, które są wykorzystywane przez przedsiębiorców każdego dnia. Sam zdecyduj, jaką metodę płatności za usługi księgowe wolisz.

Informacje w jednym miejscu

A dokładniej – w naszej aplikacji. To nowoczesne i proste w użyciu narzędzie odmieni Twoje patrzenie na formalności związane z podatkami.

Biuro rachunkowe Katowice –
cennik i usługi

Aby poznać dokładny cennik biura rachunkowego w Katowicach, skontaktuj się z nami. Ostateczna cena zależy bowiem od tego, czego oczekujesz od naszej księgowości.

Na pewno przedstawimy Ci najkorzystniejszą ofertę, z której (mamy nadzieję) skorzystasz.

Taxon umożliwia Ci wizytę w stacjonarnym biurze księgowym w Katowicach. Możesz również zdecydować się na rozmowę on-line z pracownikiem naszej księgowości.

Biuro podatkowe Katowice – co nas wyróżnia
Profesjonalizm
Nasi pracownicy to doświadczeni profesjonaliści. Bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonywane zadania.
Obecność
Zawsze masz możliwość kontaktu ze swoim doradcą podatkowym. Nie boimy się szukać odpowiedzi na trudne pytania.
Dyspozycyjność
Kontrole podatkowe, wymiana opinii z urzędami skarbowymi, pilne sprawy – to nasze zadania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Weryfikacja
Sprawdzimy poprawność Twoich firmowych druków. Skontaktujemy się z odpowiednim urzędem skarbowym w Twoim imieniu.
Specjalnie dla Ciebie podarunek
Decydując się na usługi Taxon otrzymasz od nas podarunek. Karta podarunkowa allegro.pl na kwotę
100 PLN
Wystarczy, że podpiszesz umowę z Taxon
A po 7 dniach wyślemy do Ciebie elektroniczną kartę podarunkową do wykorzystania w serwisie allegro.

Katowice – biuro rachunkowe blisko Ciebie

Usługi księgowe w Katowicach to rozwiązanie idealne dla Ciebie, dla Twojego biznesu.

Sam decydujesz, czy wolisz kontakt z doradcą podatkowym w formie on-line czy wizytę w biurze księgowym w Katowicach. Obie możliwości nie są dla nas żadnym problemem.

Wygodne prowadzenie księgowości z biurem podatkowym z Katowic.

Biuro rachunkowe Taxon jest dla Ciebie zawsze otwarte. Dzięki narzędziom dedykowanym prostszemu prowadzeniu biznesu będziesz mógł zarządzać swoją dokumentacją księgową z poziomu aplikacji, bez wychodzenia z domu.

Kompleksowa obsługa księgowa – dla Ciebie i blisko Ciebie.

Jesteśmy na rynku od wielu lat, oferując między innymi usługi doradztwa BHP, kadrowo-płacowego czy księgowego. Skontaktuj się z nami. Wspólnie dobierzemy najbardziej odpowiednią ofertę do Twoich potrzeb.

Skorzystaj z usług jednego z naszych partnerów i postaw na doświadczone biuro rachunkowe w Twoim mieście.

Wypróbuj już teraz naszą aplikację

Pobierz teraz aplikację Taxon lub wypróbuj w wersji WEB w przeglądarce. Rejestracja jest zupełnie darmowa, a w ramach konta bezpłatnego otrzymasz pakiet faktur bezpłatnych wraz z dostępem do wszystkich funkcji aplikacji.