prowadzisz firmę?
prowadzisz księgowość?
o taxon
biura w Polsce

Biuro rachunkowe Katowice - księgowość dla Ciebie!

Jeśli szukasz sprawdzonych i godnych zaufania specjalistów zajmujących się usługami księgowymi w Katowicach – trafiłeś idealnie!

Nasze biuro podatkowe Taxon to profesjonalna księgowość i wykwalifikowani specjaliści, którzy zawsze są chętni do pomocy.

Wiemy, że prowadzenie firmy wymaga od Ciebie sporych nakładów energii i poświęconego czasu chociażby na zdobywanie nowych klientów czy ciągły rozwój. Decydując się na współpracę z biurem rachunkowym w Katowicach, przejmiemy od Ciebie wszystkie formalne kwestie dotyczące Twojej firmy.

Zajmiemy się Twoją dokumentacją firmową. Dzięki zoptymalizowanemu procesowi współpracy oszczędzisz czas, nerwy oraz pieniądze.

Wprowadzamy na rynek innowacyjne rozwiązania, które znacznie ułatwiają obieg dokumentów księgowych. Stworzyliśmy nowoczesną aplikację dającą bezpośredni wgląd w sprawy firmy i pozwalającą na rozliczanie faktur online.

Księgowość Katowice – przekonaj się, że możesz nam zaufać.

piszą o nas, mówią o nas:
Specjalnie dla Ciebie podarunek Wystarczy, że podpiszesz umowę z Taxon
Decydując się na usługi Taxon otrzymasz od nas podarunek. Karta podarunkowa allegro.pl na kwotę
100 PLN
A po 7 dniach wyślemy do Ciebie elektroniczną kartę podarunkową do wykorzystania w serwisie allegro.

Wyceń księgowość w Taxon

Wycenimy dla Ciebie zupełnie bez zobowiązań nasze usługi księgowe.

W ramach tej usługi otrzymasz nielimitowany dostęp do aplikacji.

FORMA prowadzenia działalności

Określ ilość faktur sprzedażowych w miesiącu

Określ ilość faktur kosztowych w miesiącu

Określ ilość zatrudnionych pracowników

Katowice – biuro rachunkowe blisko Ciebie

Usługi księgowe w Katowicach to rozwiązanie idealne dla Ciebie, dla Twojego biznesu.

Sam decydujesz, czy wolisz kontakt z doradcą podatkowym w formie on-line czy wizytę w biurze księgowym w Katowicach. Obie możliwości nie są dla nas żadnym problemem.

Wygodne prowadzenie księgowości z biurem podatkowym z Katowic.

Biuro rachunkowe Taxon jest dla Ciebie zawsze otwarte. Dzięki narzędziom dedykowanym prostszemu prowadzeniu biznesu będziesz mógł zarządzać swoją dokumentacją księgową z bez wychodzenia z domu – pomoże w tym nasza aplikacja do faktur Taxon.

Kompleksowa obsługa księgowa – dla Ciebie i blisko Ciebie.

Jesteśmy na rynku od wielu lat, oferując między innymi usługi doradztwa BHP, kadrowo-płacowego czy księgowego. Skontaktuj się z nami. Wspólnie dobierzemy najbardziej odpowiednią ofertę do Twoich potrzeb.

Skorzystaj z usług jednego z naszych partnerów i postaw na doświadczone biuro rachunkowe w Twoim mieście.

Biuro rachunkowe Katowice –
cennik i usługi

Aby poznać dokładny cennik biura rachunkowego w Katowicach, skontaktuj się z nami. Ostateczna cena zależy bowiem od tego, czego oczekujesz od naszej księgowości.

Na pewno przedstawimy Ci najkorzystniejszą ofertę, z której (mamy nadzieję) skorzystasz.

Taxon umożliwia Ci wizytę w stacjonarnym biurze księgowym w Katowicach. Możesz również zdecydować się na rozmowę on-line z pracownikiem naszej księgowości.

Dostaniesz od nas aplikację do faktur

Podejmując współpracę z biurem rachunkowym Taxon, otrzymujesz nielimitowany dostęp do naszej aplikacji. Dzięki niej bezpłatnie wystawisz faktury i dodasz dokumenty kosztowe.

Powiadomienia o podatkach

W aplikacji Taxon, którą otrzymasz na początku naszej biznesowej drogi, ustawisz powiadomienia o podatkach. Sam zdecydujesz, które informacje będą dla Ciebie najistotniejsze.

Kontrola podatków

Sto procent kontroli nad podatkami. Gwarantujemy Ci, że będziesz zadowolony z działania naszej aplikacji. Przekonaj się, jak bardzo odmieni ona codzienne funkcjonowanie Twojej firmy.

Płać BLIK-iem lub Google Pay

Stawiamy na takie metody płatności, które są wykorzystywane przez przedsiębiorców każdego dnia. Sam zdecyduj, jaką metodę płatności za usługi księgowe wolisz.

Informacje w jednym miejscu

A dokładniej – w naszej aplikacji. To nowoczesne i proste w użyciu narzędzie odmieni Twoje patrzenie na formalności związane z podatkami. Pełna kontrola kosztów w firmie na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy również tutaj!
Skupiamy najlepsze biura rachunkowe w Polsce. Staranne dobieranie Partnerów to skuteczna strategia, na której zyskujesz bardzo dużo. Znajdziesz nas w większych miastach w całej Polsce. Sprawdź biura rachunkowe w innych miastach w Twoim województwie.