prowadzisz firmę?
prowadzisz księgowość?
o taxon
biura w Polsce

Biuro rachunkowe Kraków - księgowość dla Ciebie!

Taxon – biuro rachunkowe w Krakowie blisko Ciebie.

Myślimy tu nie tylko o lokalizacji, ale przede wszystkim o wsparciu Twojego biznesu.

Regularne prowadzenie księgowości Twojej firmy oraz aplikacja do kontroli kosztów w firmie, którą oferuje nasze biuro podatkowe w Krakowie, to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Twoją największą zmorą są zmieniające się przepisy podatkowe, z którymi należy być na bieżąco? Nie martw się! Ofertę krakowskiej księgowości dostosujemy indywidualnie do Twoich potrzeb. Cennik biura rachunkowego z Krakowa wcale nie będzie wysoki. Na naszej stronie internetowej możesz sprawdzić, jaki będzie koszt obsługi księgowej w Krakowie.

Księgowość w Krakowie – stacjonarnie, on-line, blisko Ciebie.

To Ty decydujesz, jaką formę współpracy z nami wybierzesz. Umów się na spotkanie. Nasze biuro podatkowe czeka na Ciebie.

Już dziś postaw na usługi księgowe Taxon. Razem odniesiemy sukces biznesowy.

piszą o nas, mówią o nas:
Specjalnie dla Ciebie podarunek Wystarczy, że podpiszesz umowę z Taxon
Decydując się na usługi Taxon otrzymasz od nas podarunek. Karta podarunkowa allegro.pl na kwotę
100 PLN
A po 7 dniach wyślemy do Ciebie elektroniczną kartę podarunkową do wykorzystania w serwisie allegro.

Wyceń księgowość w Taxon

Wycenimy dla Ciebie zupełnie bez zobowiązań nasze usługi księgowe.

W ramach tej usługi otrzymasz nielimitowany dostęp do aplikacji.

FORMA prowadzenia działalności

Określ ilość faktur sprzedażowych w miesiącu

Określ ilość faktur kosztowych w miesiącu

Określ ilość zatrudnionych pracowników

Usługi księgowe Kraków

Chcemy zaoferować Ci nasze usługi związane z prowadzeniem pełnej księgowości dla firm w Krakowie i okolicach. Nasza oferta skierowana jest do działalności jednoosobowych oraz spółek prawa handlowego.

Zapewniamy stały kontakt z naszymi ekspertami zajmującymi się doradztwem księgowym (Kraków).

Intuicyjna i nieskomplikowana w obsłudze aplikacja, którą stworzyliśmy, ułatwi Ci wystawianie faktur oraz dostarczanie ich do biura księgowego w Krakowie.

Dzięki zintegrowanemu systemowi wszystkie formalności załatwisz on-line w kilku krokach. Nasze sprytne narzędzie do księgowości (Kraków) zaoszczędzi Ci mnóstwa czasu i nerwów. Rozliczanie faktur nigdy nie było tak proste!

Dobrze wiemy, ile czasu poświęcasz na prowadzenie własnej działalności. Usługi rachunkowe dostępne w ofercie naszego biura rachunkowego w Krakowie są dostosowywane indywidualnie do każdego klienta.

Naszą zaletą jest doskonała komunikacja z Klientami. Nie interesuje nas profil Twojej firmy – chcemy pomóc Ci wypłynąć na szerokie wody biznesu.

Czekamy na Twój telefon. Niech księgowość w końcu przestanie być dla Ciebie problemem.

Biuro rachunkowe Kraków –
cennik, usługi, dyspozycyjność

Dokładne określenie cennika usług księgowych krakowskiej siedziby Taxon jest dość trudne. Wszystko zależy od tego, czym na co dzień zajmuje się Twoje przedsiębiorstwo oraz jakich zadań oczekujesz od księgowości w Krakowie.

Najprościej będzie, jeśli skontaktujesz się z nami i dokładnie opiszesz działalność swojej branży. Możesz być pewien, że przedstawimy Ci najkorzystniejszą ofertę, z której (mamy nadzieję) chętnie skorzystasz.

Taxon umożliwia Ci wizytę w stacjonarnym biurze księgowym z Krakowa i okolic. Możesz także zdecydować się na rozmowę on-line z naszą księgową w Krakowie.

Dajemy Ci aplikację do faktur

Podejmując współpracę z biurem rachunkowym Taxon, otrzymujesz od nas nielimitowany dostęp do stworzonej przez nas aplikacji.

Dzięki niej będziesz miał możliwość bezpłatnego wystawiania faktur i dodawania dokumentów kosztowych.

 

Otrzymuj powiadomienia o podatkach

W aplikacji na telefon Taxon, którą dostaniesz od nas w pierwszy dzień rozpoczęcia wspólnej biznesowej podróży, będziesz mógł ustawić powiadomienia o podatkach. Sam zdecyduj, które informacje będą dla Ciebie istotne.

Kontroluj podatki z księgowością w Krakowie

Pełną kontrolę nad podatkami zapewni Ci nasza aplikacja do faktur Taxon. Dajemy Ci 100% gwarancji, że będziesz zadowolony z działania tego nowoczesnego narzędzia. Przekonaj się, jak bardzo odmieni ono funkcjonowanie Twojej firmy.

Za usługi księgowe płać BLIK-iem lub Google Pay

Jesteśmy nowoczesnym biurem podatkowym z Krakowa, dlatego stawiamy na takie metody płatności, które w obecnych czasach stosowane są przez przedsiębiorców każdego dnia. Sam zdecydujesz, jaką metodę płatności za usługi księgowe wolisz.

Informacje o księgowości w jednym miejscu

A dokładniej – w stworzonej przez nas aplikacji. To intuicyjne, nowoczesne i proste w użyciu narzędzie odmieni Twoje postrzeganie formalności związanych z podatkami. Przekonaj się, że faktury da się lubić!

Jesteśmy również tutaj!
Skupiamy najlepsze biura rachunkowe w Polsce. Staranne dobieranie Partnerów to skuteczna strategia, na której zyskujesz bardzo dużo. Znajdziesz nas w większych miastach w całej Polsce. Sprawdź biura rachunkowe w innych miastach w Twoim województwie.