prowadzisz firmę?
prowadzisz księgowość?
o taxon
biura w Polsce

Biuro rachunkowe Łódź - księgowość dla Ciebie!

Profesjonalna księgowość w Łodzi dla Twojego biznesu.

Nasze biuro podatkowe Taxon zajmuje się usługami rachunkowymi z zakresu kompleksowej obsługi księgowej.  Prowadzenie księgowości dla jednoosobowych działalności lub spółek prawa handlowego nie jest dla nas żadnym problemem.

Biuro rachunkowe (Łódź) oferuje Ci pomoc – od prowadzenia ksiąg rachunkowych po obsługę kadrowo-płacową.

Zadbamy o to, aby Twoja księgowość była w dobrych rękach. Ty w tym czasie skupisz się na rozwijaniu swojego biznesu i pozyskiwaniu nowych klientów. My dopilnujemy wszelkich niezbędnych formalności i odciążymy Cię w kontaktach z urzędem skarbowym i ZUS-em.

Już dziś zacznij współpracę z Taxon (rzetelnym biurem rachunkowym w Łodzi).

piszą o nas, mówią o nas:
Specjalnie dla Ciebie podarunek Wystarczy, że podpiszesz umowę z Taxon
Decydując się na usługi Taxon otrzymasz od nas podarunek. Karta podarunkowa allegro.pl na kwotę
100 PLN
A po 7 dniach wyślemy do Ciebie elektroniczną kartę podarunkową do wykorzystania w serwisie allegro.

Wyceń księgowość w Taxon

Wycenimy dla Ciebie zupełnie bez zobowiązań nasze usługi księgowe.

W ramach tej usługi otrzymasz nielimitowany dostęp do aplikacji.

FORMA prowadzenia działalności

Określ ilość faktur sprzedażowych w miesiącu

Określ ilość faktur kosztowych w miesiącu

Określ ilość zatrudnionych pracowników

Usługi rachunkowe Łódź – to nasza wspólna podróż

Księgowość prowadzona w Łodzi przez firmę Taxon to gwarancja rzetelności i profesjonalnego podejścia do wykonywania usług rachunkowych.

Odwiedź nas w biurze rachunkowym w Łodzi, wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń. Nasz doradca podatkowy udzieli Ci wszystkich, niezbędnych informacji odnośnie wykonywanych przez nas zadań.

Przekonaj się, że dzięki współpracy z nami prowadzenie biznesu stanie się dużo prostsze i wygodniejsze. Rozliczanie faktur z naszą aplikacją Taxon stanie się  szybkie i wygodne.

Razem możemy osiągnąć sukces.

Współpraca między biurem księgowym w Łodzi (Taxon) a Twoją firmą pozwoli oszczędzić Ci sporo czasu, nerwów i kosztów. Pomożemy Twojemu przedsiębiorstwu w zarządzaniu finansami. Świat podatków już nigdy nie będzie sprawiał Ci problemów.

Księgowość Łódź – stacjonarnie lub on-line.

Zadzwoń lub odwiedź nasze biuro księgowe w Łodzi.

Wypłyń z nami na szerokie wody biznesu!

Jesteśmy w Łodzi –
biuro rachunkowe dla Ciebie

Taxon – biuro rachunkowe rozliczające PIT w Łodzi.

Możesz nam zaufać.

Zapraszamy na wspólny rejs.

Szczegółowy cennik usług biura rachunkowego w Łodzi zależny jest od kilku czynników, między innymi liczby zadań, jakie chciałbyś, abyśmy dla Ciebie realizowali. Skontaktuj się z nami w celu poznania dokładnej oferty.

Usługi księgowe w Łodzi to coś, na czym znamy się najlepiej.

Księgowość Łódź – aplikacja do faktur

Podejmując współpracę z Taxon, otrzymasz nielimitowany dostęp do aplikacji do faktur. To narzędzie odmieni codzienność w Twojej firmie. Nie wierzysz? Przekonaj się sam.

 

Otrzymasz powiadomienie o podatkach

Aplikacja do faktur Taxon stworzona została tak, aby informować Cię o ważnych kwestiach dotyczących działania Twojego przedsiębiorstwa. Wszystkie ustawienia dotyczące powiadomień z łatwością dostosujesz do siebie.

Aplikacja do kontaktu z księgowością

Możesz skontaktować się ze swoim doradcą podatkowym z biura rachunkowego w Łodzi. Na pewno pomoże Ci przy prowadzeniu działalności.

Za usługi księgowe płać przez aplikację

Za wszystkie usługi księgowe będziesz mógł zapłacić za pomocą aplikacji zainstalowanej na swoim telefonie. Możesz wykorzystać do tego celu BLIK lub Google Pay.

Usługi rachunkowe – wszystko w jednym miejscu

Wszystkie ważne dokumenty, faktury i wnioski Twojej firmy znajdą się w zasięgu Twojej ręki. Będziesz miał do nich dostęp z poziomu aplikacji Taxon.

Jesteśmy również tutaj!
Skupiamy najlepsze biura rachunkowe w Polsce. Staranne dobieranie Partnerów to skuteczna strategia, na której zyskujesz bardzo dużo. Znajdziesz nas w większych miastach w całej Polsce. Sprawdź biura rachunkowe w innych miastach w Twoim województwie.