o taxon
prowadzisz firmę?
dla biur podatkowych
biura w Polsce
kontakt
+48 221010610
Znajdziesz nas na:

Biuro rachunkowe
Lublin - księgowość dla Ciebie!

Sukces w biznesie (niezależnie od branży) wymaga poświęcenia sporej ilości czasu, wielu godzin pracy i mnóstwa energii.

Jako zaufana księgowość z Lublina doskonale wiemy, ile problemów przysparzać może prowadzenie własnej działalności. Jednym z nich na pewno może być regularne prowadzenie księgowości. Chcemy Ci w tym pomóc.

Biuro podatkowe w Lublinie Taxon od wielu lat zajmuje się usługami księgowymi dla firm. Nasze doświadczenie w pracy w Klientami przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Przykładamy dużą wagę, abyś Ty – jako przedsiębiorca – czuł wsparcie swojego biura księgowego z Lublina. Wygodne narzędzie w postaci aplikacji, które udostępnimy Ci na początku naszej współpracy, wzniesie Cię na wyższy poziom relacji biznesowych.

Taxon – kompleksowa obsługa księgowa w Lublinie.

Stacjonarnie lub on-line. Wybór należy do Ciebie.

Aplikacja do usług księgowych w Lublinie

Idąc z duchem czasu, stworzyliśmy nowoczesną i prostą w obsłudze aplikację do fakturowania Taxon. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszym biurem podatkowym w Lublinie, otrzymasz nielimitowany dostęp do tego narzędzia. Dzięki niemu w zaledwie kilka chwil wystawisz fakturę lub dodasz dokumenty kosztowe.

 

Powiadomienia o podatkach

Otrzymasz je na swoją aplikację Taxon zainstalowaną w telefonie. Sam wybierasz, które informacje są na tyle ważne, żeby były dla Ciebie widoczne od razu.

Kontakt z księgowością

Bezproblemowy kontakt z księgową z Lublina – tą zasadą kierujemy się na co dzień, pracując i rozwijając nasze usługi rachunkowe. W Lublinie oraz innych miastach w Polsce zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Płatność BLIK-iem lub Google Pay

Zdecyduj, w jaki sposób chcesz opłacać usługi księgowe. Nasze wieloletnie doświadczenie, pełne zaangażowanie w pracę oraz całkowite oddanie Twojej firmie warte są każdej złotówki.

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Wszystkie informacje dotyczące faktur, dokumentów, wniosków i innych ważnych druków dostępne będą w Twojej mobilnej aplikacji Taxon. Sam zobaczysz, jak wiele ułatwi Ci nasze proste narzędzie.

Biuro rachunkowe Lublin –
wejdźmy razem na pokład

Zdalne obsługiwanie naszych Klientów to coś, na czym znamy się doskonale.

Nie ma szybszego sposobu rozwiązania problemów i wątpliwości niż natychmiastowe skontaktowanie się z doradcą podatkowym w Lublinie. Taką możliwość zapewnia stworzona przez nas aplikacja do faktur Taxon.

Jeśli będziesz miał potrzebę umówienia spotkania stacjonarnego w biurze rachunkowym w Lublinie – zapraszamy. Twoja wizyta nie będzie dla nas żadnym problemem, a wręcz przeciwnie. Umili nam dzień i sprawi, że wykonywana praca będzie szła sprawniej i szybciej.

Pełna reprezentacja
Kapitan
Najważniejsza osoba w trakcie naszego rejsu. Naszym kapitanem jesteś… Ty. Ty masz decydujący i ostateczny głos w kwestiach związanych z usługami podatkowymi w naszym biurze rachunkowym w Lublinie. Tobie ufamy najbardziej.
Bosman
„Na pokładzie od rana ciągle słychać bosmana…”. Bosman z biura rozliczeniowego Taxon odpowiedzialny jest za to, aby nasz wspólny rejs biznesowy przebiegał bez żadnych zakłóceń; aby wszystko działało sprawnie – jak w zegarku.
Nawigator
Doradca kapitana we wszystkich sprawach dotyczących wyboru kursu. Nawigator z biura rachunkowego w Lublinie będzie trzymał rękę na pulsie w takich tematach, jak kontrole podatkowe czy wymiana dokumentacji z urzędem.
Mechanik
Prawidłowe wystawianie faktur, zwracanie uwagi na to, czy dokumenty nie zawierają błędów, wysyłanie deklaracji, wniosków, druków i formularzy do urzędu. Za te usługi rachunkowe w Lublinie odpowiada nasz doświadczony mechanik.
Specjalnie dla Ciebie podarunek
Decydując się na usługi Taxon otrzymasz od nas podarunek. Karta podarunkowa allegro.pl na kwotę
100 PLN
Wystarczy, że podpiszesz umowę z Taxon
A po 7 dniach wyślemy do Ciebie elektroniczną kartę podarunkową do wykorzystania w serwisie allegro.

Biuro rachunkowe w Lublinie –
księgowość dla Ciebie

Już na początku chcemy zapewnić Cię, że działania naszego biura podatkowego w Lublinie przyczynią się do sukcesu w Twojej firmie. Dzięki nam skupisz się wyłącznie na rozwoju własnego biznesu. My zajmiemy się całą formalną stroną prowadzenia Twojego przedsiębiorstwa (dokumentacją księgową, kontaktem z urzędami czy bieżącym monitorowaniem i raportowaniem Twoich podatków i kosztów).

Prowadzenie księgowości zostaw ekspertom, którzy dopilnują, aby wszystko funkcjonowało sprawnie i bezawaryjnie. Biuro księgowe w Lublinie jest do Twojej dyspozycji.

Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące faktur? Dzięki naszej aplikacji Taxon Twój kontakt z księgowym będzie przebiegał dużo sprawniej. W każdej chwili uzyskasz wyjaśnienie wszelkich wątpliwości dotyczących podatków.

Zadzwoń do nas, wypełnij formularz kontaktowy lub odwiedź nas w stacjonarnym biurze rachunkowym w Lublinie. Przedstawimy Ci najlepszą ofertę dla Twojego biznesu.

Już dziś rozpocznijmy współpracę. Wiatr w żagle z Taxon!

Wypróbuj już teraz naszą aplikację

Pobierz teraz aplikację Taxon lub wypróbuj w wersji WEB w przeglądarce. Rejestracja jest zupełnie darmowa, a w ramach konta bezpłatnego otrzymasz pakiet faktur bezpłatnych wraz z dostępem do wszystkich funkcji aplikacji.