prowadzisz firmę?
prowadzisz księgowość?
o taxon
biura w Polsce

Biuro rachunkowe
Lublin - księgowość dla Ciebie!

Sukces w biznesie (niezależnie od branży) wymaga poświęcenia sporej ilości czasu, wielu godzin pracy i mnóstwa energii.

Jako zaufana księgowość z Lublina doskonale wiemy, ile problemów przysparzać może prowadzenie własnej działalności. Jednym z nich na pewno może być regularne prowadzenie księgowości. Chcemy Ci w tym pomóc.

Biuro podatkowe w Lublinie Taxon od wielu lat zajmuje się usługami księgowymi dla firm. Nasze doświadczenie w pracy w Klientami przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Przykładamy dużą wagę, abyś Ty – jako przedsiębiorca – czuł wsparcie swojego biura księgowego z Lublina. Wygodne narzędzie w postaci aplikacji, które udostępnimy Ci na początku naszej współpracy, wzniesie Cię na wyższy poziom relacji biznesowych.

Taxon – kompleksowa obsługa księgowa w Lublinie.

Stacjonarnie lub on-line. Wybór należy do Ciebie.

piszą o nas, mówią o nas:
Specjalnie dla Ciebie podarunek Wystarczy, że podpiszesz umowę z Taxon
Decydując się na usługi Taxon otrzymasz od nas podarunek. Karta podarunkowa allegro.pl na kwotę
100 PLN
A po 7 dniach wyślemy do Ciebie elektroniczną kartę podarunkową do wykorzystania w serwisie allegro.

Wyceń księgowość w Taxon

Wycenimy dla Ciebie zupełnie bez zobowiązań nasze usługi księgowe.

W ramach tej usługi otrzymasz nielimitowany dostęp do aplikacji.

FORMA prowadzenia działalności

Określ ilość faktur sprzedażowych w miesiącu

Określ ilość faktur kosztowych w miesiącu

Określ ilość zatrudnionych pracowników

Biuro rachunkowe w Lublinie –
księgowość dla Ciebie

Już na początku chcemy zapewnić Cię, że działania naszego biura podatkowego w Lublinie przyczynią się do sukcesu w Twojej firmie. Dzięki nam skupisz się wyłącznie na rozwoju własnego biznesu. My zajmiemy się całą formalną stroną prowadzenia Twojego przedsiębiorstwa (dokumentacją księgową, kontaktem z urzędami czy bieżącym monitorowaniem i raportowaniem Twoich podatków i kosztów).

Prowadzenie księgowości zostaw ekspertom, którzy dopilnują, aby wszystko funkcjonowało sprawnie i bezawaryjnie. Biuro księgowe w Lublinie jest do Twojej dyspozycji.

Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące faktur? Nasza aplikacja do faktur Taxon sprawi że Twój kontakt z księgowym będzie przebiegał dużo sprawniej. W każdej chwili uzyskasz bezpłatne konsultacje podatkowe.

Zadzwoń do nas, wypełnij formularz kontaktowy lub odwiedź nas w stacjonarnym biurze rachunkowym w Lublinie. Przedstawimy Ci najlepszą ofertę dla Twojego biznesu.

Już dziś rozpocznijmy współpracę. Wiatr w żagle z Taxon!

Biuro rachunkowe Lublin –
wejdźmy razem na pokład

Zdalne obsługiwanie naszych Klientów to coś, na czym znamy się doskonale.

Nie ma szybszego sposobu rozwiązania problemów i wątpliwości niż natychmiastowe skontaktowanie się z doradcą podatkowym w Lublinie. Taką możliwość zapewnia stworzona przez nas aplikacja do faktur Taxon.

Jeśli będziesz miał potrzebę umówienia spotkania stacjonarnego w biurze rachunkowym w Lublinie – zapraszamy. Twoja wizyta nie będzie dla nas żadnym problemem, a wręcz przeciwnie. Umili nam dzień i sprawi, że wykonywana praca będzie szła sprawniej i szybciej.

Aplikacja do usług księgowych w Lublinie

Idąc z duchem czasu, stworzyliśmy nowoczesną i prostą w obsłudze aplikację Taxon pozwalającą na darmowe wystawianie faktur. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszym biurem podatkowym w Lublinie, otrzymasz nielimitowany dostęp do tego narzędzia. Dzięki niemu w zaledwie kilka chwil wystawisz fakturę lub dodasz dokumenty kosztowe.

 

Powiadomienia o podatkach

Otrzymasz je na swoją aplikację Taxon zainstalowaną w telefonie. Sam wybierasz, które informacje są na tyle ważne, żeby były dla Ciebie widoczne od razu.

Kontakt z księgowością

Bezproblemowy kontakt z księgową z Lublina – tą zasadą kierujemy się na co dzień, pracując i rozwijając nasze usługi rachunkowe. W Lublinie oraz innych miastach w Polsce zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Płatność BLIK-iem lub Google Pay

Zdecyduj, w jaki sposób chcesz opłacać usługi księgowe. Nasze wieloletnie doświadczenie, pełne zaangażowanie w pracę oraz całkowite oddanie Twojej firmie warte są każdej złotówki.

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Wszystkie informacje dotyczące faktur, dokumentów, wniosków i innych ważnych druków dostępne będą w Twojej mobilnej aplikacji Taxon. Sam zobaczysz, jak wiele ułatwi Ci nasze proste narzędzie.

Jesteśmy również tutaj!
Skupiamy najlepsze biura rachunkowe w Polsce. Staranne dobieranie Partnerów to skuteczna strategia, na której zyskujesz bardzo dużo. Znajdziesz nas w większych miastach w całej Polsce. Sprawdź biura rachunkowe w innych miastach w Twoim województwie.