Biuro rachunkowe online —
z nami wypłyniesz na szerokie wody biznesu

Gratulujemy! Jesteś przedsiębiorcą i za to już teraz należy Ci się uznanie.

Prawdą jest, że założenie i prowadzenie firmy w dzisiejszych czasach wymaga sporo odwagi, mnóstwa kreatywności, ogromnej wiary w siebie i nutki natury ryzykanta. Dobrze rozumiemy Twoje codzienne rozterki i zmartwienia, jednocześnie mocno Ci kibicując — należymy do jednej załogi.

Wieloletni czas bycia w biznesie pokazał nam, że na rynku nie było intuicyjnego i prostego w obsłudze narzędzia, które ułatwiałoby przedsiębiorcom współpracę z księgowością przez internet. I właśnie dlatego nasze internetowe biuro rachunkowe wymyśliło Taxon.

Po co tracić czas na żmudne formalności, prowadzenie ewidencji i rozliczanie dokumentów? Lepiej poświęcić się nawigacji statku, którym jest własna działalność. Skup się na tym, co dla Ciebie ważne, a prowadzenie księgowości online zostaw nam!

Biuro księgowe online —
połącz naszą aplikację ze swoją firmą

Aplikacja Taxon działa jak internetowe biuro księgowe online — przyspiesza przepływ informacji i dokumentów między Twoją firmą a księgowością – oszczędność czasu jak się patrzy!

Jak działa biuro rachunkowe online z Taxon? Wystawiasz fakturę, a ona automatycznie płynie do księgowości. Dodajesz koszt, a biuro od razu może to księgować. Potrzebujesz pilnie skontaktować się ze swoją kadrową? Zrobisz to przez naszą aplikację. Jedyne, co musisz mieć, to urządzenie z dostępem do Internetu.

Internetowe biuro rachunkowe to pełna wygoda. Bez uporczywych telefonów, pisania maili z prywatnej skrzynki, zbędnych spotkań.

Za sprawą naszej aplikacji ułatwiającej księgowość przez Internet wystawisz faktury szybciej, niż wciągnąłbyś żagle na maszt.

Wystawianie faktur online z Taxon to pełna swoboda i duże możliwości. Nasza współpraca polega na wyborze. Możesz wybrać faktury zaliczkowe, marżę/VAT, korekty, wspólnotowe w różnych językach i walutach. Dodawanie nowych kontrahentów jest bardzo proste i nie wymaga zapoznawania się ze szczegółowymi instrukcjami. Wystawione faktury możesz od razu wysyłać do swoich Klientów z poziomu aplikacji.

Liczba faktur w miesiącu:
0
Liczba pracowników:
0
Twoja cena:
0
zł / miesięcznie
+ Podstawowy koszt: 100 PLN netto
Poznaj dokładniej aplikację i zdobądź indywidualną ofertę dla Twojej firmy.

Internetowe biuro rachunkowe —
z nami rozwiniesz żagle

Nie jesteś pewien, czy księgowość online jest dla Ciebie? Szukasz sprawdzonego, profesjonalnego i rzetelnego biura rachunkowego przez Internet? Przekonaj się, że to właśnie nam możesz zaufać. Działamy na rynku od lat, oferując kompleksowe wsparcie BHP, kadrowo-płacowe i księgowe. Nasze biuro podatkowe online działa również stacjonarnie, a nasze punkty obsługi klienta zlokalizowane są na terenie całego kraju. Bez obaw możesz powierzyć nam prowadzenie jednoosobowej firmy lub spółki prawa handlowego.

Bo księgowość przez Internet, czyli kompleksowe usługi rachunkowe online muszą być przede wszystkim bezpieczne i dokładnie przeprowadzane. Wypływając z nami w podróż, zyskujesz pewność, że wszystkie kwestie formalne będą dopracowane starannie i na czas, a rzetelni i godni zaufania doradcy podatkowi z biura rachunkowego zadbają o Twoje dokumenty i bezpieczeństwo rejsu po szerokich wodach biznesu.

Księgowy online — plan idealny

Mówi się, że dobry księgowy to podstawa sukcesu firmy. Współpracuj tylko z najlepszymi — nie tylko online, ale także stacjonarnie, blisko Ciebie. Za pomocą suwaków na kalkulatorze możesz sprawdzić, ile wyniesie Cię obsługa księgowa online w Taxon. Nasze biuro rachunkowe online przyjazne jest dla każdego portfela – przekonaj się sam!

Księgowość przez Internet — zintegruj swoją aplikację z biurem księgowym

Jesteś lojalnym Klientem swojego ulubionego biura podatkowego online? To dobrze! My także cenimy oddanych użytkowników. Właśnie z tego powodu dajemy Ci możliwość korzystania z aplikacji Taxon bezpłatnie. Obsługujące Cię biuro rachunkowe online może połączyć się z aplikacją i pobierać Twoje faktury sprzedażowe oraz kosztowe. Sam widzisz, jak bardzo oszczędza to czas i pieniądze. Dzięki Taxon kontrola kosztów czy rozliczanie faktur staje się przede wszystkim bezpieczne, wygodne i przystępne cenowo. Postaw na nowoczesny sposób zarządzania dokumentacją firmową, czyli księgowość online z naszą aplikacją.

Usługi księgowe online w Polsce — w wybranym przez Ciebie biurze

Dobry i szybki dostęp do księgowości to podstawa funkcjonowania każdej firmy. Nie dziwi nas, że możesz nie mieć zaufania do biur rachunkowych online bez cennika czy takich, które wymagają od Ciebie wielu danych.

Jeśli twardo stąpasz po ziemi i preferujesz księgowość stacjonarną i bezpośrednie spotkania z doradcą podatkowym, to odwiedź jednego z naszych partnerów w biurze rachunkowym w Polsce i otrzymaj ofertę na prowadzenie Twoich rachunków.

To wszystko — oczywiście — z wykorzystaniem aplikacji Taxon.

Jeśli jednak ufasz innowacyjnym technologiom i chcesz, aby prowadzenie zarządzanie firmą było przede wszystkim wygodne, postaw na księgowość online z naszym biurem rachunkowym, czyli maksymalną oszczędność czasu.

Nasz program do faktur online sprawi, że pozbędziesz się wszystkich formalności za pomocą kilku kliknięć. Proponujemy Ci nowoczesne rozwiązanie, czyli bezpieczną i wygodną księgowość online – w 100% przez Internet.

Rachunkowość online — wejdź na nasz pokład

Nasze biuro rachunkowe online to zespół wykwalifikowanych specjalistów, dla których rozliczanie nie jest tylko pracą, ale również pasją. Zaufaj nam i zobacz, jak prosta może być rachunkowość online.

Co zyskasz, wybierając się na wielkie wody z rzetelnym i nowoczesnym biurem rachunkowym Taxon? Nasi klienci mogą liczyć na liczne korzyści dla firm! Gdy tylko nasz statek wypłynie, otrzymasz bezpłatny dostęp do aplikacji i bon podarunkowy o wartości 100 złotych. Dodatkowo przez cały czas będziesz na bieżąco z najważniejszymi kwestiami w Twojej firmie. Oprócz nielimitowanego dostępu do aplikacji otrzymasz bon podarunkowy na zakupy w Allegro.

Wystarczy, że wejdziesz na nasz pokład i podpiszesz umowę na nowoczesne rozwiązania, czyli księgowanie przez Internet.

— Wystawiaj faktury bez limitu jednym kliknięciem.

— Otrzymuj powiadomienia o podatkach.

— Płać za usługi biura online.

— Zobacz, że rozliczenia mogą być przyjemne.

Jesteśmy w stałym kontakcie — to nasz wspólny rejs.

Usługi księgowe przez Internet z nami nie kończą się tylko na wystawianiu faktur. Korzystając z Taxon, możesz liczyć również na pełne wsparcie i profesjonalne doradztwo księgowe o każdej porze. Aplikacja umożliwia Ci stały kontakt z księgową, która na bieżąco odpowie na Twoje wszystkie pytania.

Prowadzenie księgowości online — narzędzie ułatwiające pracę

Taxon to aplikacja, z której skorzystać mogą zarówno przedsiębiorcy, jak i profesjonalni księgowi. Nasze narzędzie to również program do biur rachunkowych, które cenią sobie pełen automatyzm w pracy w rozliczeniach. Jest to nowoczesne rozwiązanie dla biura rachunkowego, któremu zależy na oferowaniu usług najwyższej jakości.

Obsługuj swoich Klientów za pomocą aplikacji Taxon. Dzięki temu wyposażysz ich w bezpłatne i wygodne narzędzie do wystawiania faktur. Dokumenty księgowe zaimportujesz bezpośrednio do Twojego systemu. Będziesz mógł także wysyłać wiadomości i podsumowania miesięczne prosto na telefon Twojego Klienta. Obsługa księgowa nigdy nie była wygodniejsza. To takie proste!

Zainteresowany? W takim razie zapraszamy do współpracy!

W razie pytań nasze biuro podatkowe online pozostaje do Twojej dyspozycji – zachęcamy do kontaktu!