Biuro rachunkowe online —
z nami wypłyniesz na szerokie wody biznesu

Gratulujemy! Jesteś przedsiębiorcą i za to już teraz należy Ci się uznanie.

Prawdą jest, że założenie i prowadzenie firmy w dzisiejszych czasach wymaga sporo odwagi, mnóstwa kreatywności, ogromnej wiary w siebie i nutki natury ryzykanta. Dobrze rozumiemy Twoje codzienne rozterki i zmartwienia, jednocześnie mocno Ci kibicując — należymy do jednej załogi.

Wieloletni czas bycia w biznesie pokazał nam, że na rynku nie było intuicyjnego i prostego w obsłudze narzędzia, które ułatwiałoby przedsiębiorcom współpracę z księgowością przez internet. I właśnie dlatego nasze internetowe biuro rachunkowe wymyśliło Taxon.

Po co tracić czas na żmudne formalności, prowadzenie ewidencji i rozliczanie dokumentów? Lepiej poświęcić się nawigacji statku, którym jest własna działalność. Skup się na tym, co dla Ciebie ważne, a prowadzenie księgowości online zostaw nam!

Biuro księgowe online —
połącz naszą aplikację ze swoją firmą

Aplikacja Taxon działa jak internetowe biuro księgowe online — przyspiesza przepływ informacji i dokumentów między Twoją firmą a księgowością – oszczędność czasu jak się patrzy!

Jak działa biuro rachunkowe online z Taxon? Wystawiasz fakturę, a ona automatycznie płynie do księgowości. Dodajesz koszt, a biuro od razu może to księgować. Potrzebujesz pilnie skontaktować się ze swoją kadrową? Zrobisz to przez naszą aplikację. Jedyne, co musisz mieć, to urządzenie z dostępem do Internetu.

Internetowe biuro rachunkowe to pełna wygoda. Bez uporczywych telefonów, pisania maili z prywatnej skrzynki, zbędnych spotkań.

Za sprawą naszej aplikacji ułatwiającej księgowość przez Internet wystawisz faktury szybciej, niż wciągnąłbyś żagle na maszt.

Wystawianie faktur online z Taxon to pełna swoboda i duże możliwości. Nasza współpraca polega na wyborze. Możesz wybrać faktury zaliczkowe, marżę/VAT, korekty, wspólnotowe w różnych językach i walutach. Dodawanie nowych kontrahentów jest bardzo proste i nie wymaga zapoznawania się ze szczegółowymi instrukcjami. Wystawione faktury możesz od razu wysyłać do swoich Klientów z poziomu aplikacji.

Liczba faktur w miesiącu:
0
Liczba pracowników:
0
Twoja cena:
0
zł / miesięcznie
+ Podstawowy koszt: 100 PLN netto
Poznaj dokładniej aplikację i zdobądź indywidualną ofertę dla Twojej firmy. * powyższa cena jest tylko symulacją

Internetowe biuro rachunkowe —
z nami rozwiniesz żagle

Nie jesteś pewien, czy księgowość online jest dla Ciebie? Szukasz sprawdzonego, profesjonalnego i rzetelnego biura rachunkowego przez Internet? Przekonaj się, że to właśnie nam możesz zaufać. Działamy na rynku od lat, oferując kompleksowe wsparcie BHP, kadrowo-płacowe i księgowe. Nasze biuro podatkowe online działa również stacjonarnie, a nasze punkty obsługi klienta zlokalizowane są na terenie całego kraju. Bez obaw możesz powierzyć nam prowadzenie jednoosobowej firmy lub spółki prawa handlowego.

Bo księgowość przez Internet, czyli kompleksowe usługi rachunkowe online muszą być przede wszystkim bezpieczne i dokładnie przeprowadzane. Wypływając z nami w podróż, zyskujesz pewność, że wszystkie kwestie formalne będą dopracowane starannie i na czas, a rzetelni i godni zaufania specjaliści z biura rachunkowego zadbają o Twoje dokumenty i bezpieczeństwo rejsu po szerokich wodach biznesu.

Księgowy online — plan idealny

Mówi się, że dobry księgowy to podstawa sukcesu firmy. Współpracuj tylko z najlepszymi — nie tylko online, ale także stacjonarnie, blisko Ciebie. Za pomocą suwaków na kalkulatorze możesz sprawdzić, ile wyniesie Cię obsługa księgowa online w Taxon. Nasze biuro rachunkowe online przyjazne jest dla każdego portfela – przekonaj się sam!

Księgowość przez Internet — zintegruj swoją aplikację z biurem księgowym

Jesteś lojalnym Klientem swojego ulubionego biura podatkowego online? To dobrze! My także cenimy oddanych użytkowników. Właśnie z tego powodu dajemy Ci możliwość korzystania z aplikacji Taxon bezpłatnie. Obsługujące Cię biuro rachunkowe online może połączyć się z aplikacją i pobierać Twoje faktury sprzedażowe oraz kosztowe. Sam widzisz, jak bardzo oszczędza to czas i pieniądze. Dzięki Taxon kontrola kosztów czy rozliczanie faktur staje się przede wszystkim bezpieczne, wygodne i przystępne cenowo. Postaw na nowoczesny sposób zarządzania dokumentacją firmową, czyli księgowość online z naszą aplikacją.

Usługi księgowe online w Polsce — w wybranym przez Ciebie biurze

Dobry i szybki dostęp do księgowości to podstawa funkcjonowania każdej firmy. Nie dziwi nas, że możesz nie mieć zaufania do biur rachunkowych online bez cennika czy takich, które wymagają od Ciebie wielu danych.

Jeśli twardo stąpasz po ziemi i preferujesz księgowość stacjonarną i bezpośrednie spotkania z księgowym, to odwiedź jednego z naszych partnerów w biurze rachunkowym w Polsce i otrzymaj ofertę na prowadzenie Twoich rachunków.

To wszystko — oczywiście — z wykorzystaniem aplikacji Taxon.

Jeśli jednak ufasz innowacyjnym technologiom i chcesz, aby prowadzenie zarządzanie firmą było przede wszystkim wygodne, postaw na księgowość online z naszym biurem rachunkowym, czyli maksymalną oszczędność czasu.

Nasz program do faktur online sprawi, że pozbędziesz się wszystkich formalności za pomocą kilku kliknięć. Proponujemy Ci nowoczesne rozwiązanie, czyli bezpieczną i wygodną księgowość online – w 100% przez Internet.

Rachunkowość online — wejdź na nasz pokład

Nasze biuro rachunkowe online to zespół wykwalifikowanych specjalistów, dla których rozliczanie nie jest tylko pracą, ale również pasją. Zaufaj nam i zobacz, jak prosta może być rachunkowość online.

Co zyskasz, wybierając się na wielkie wody z rzetelnym i nowoczesnym biurem rachunkowym Taxon? Nasi klienci mogą liczyć na liczne korzyści dla firm! Gdy tylko nasz statek wypłynie, otrzymasz bezpłatny dostęp do aplikacji i bon podarunkowy o wartości 100 złotych. Dodatkowo przez cały czas będziesz na bieżąco z najważniejszymi kwestiami w Twojej firmie. Oprócz nielimitowanego dostępu do aplikacji otrzymasz bon podarunkowy na zakupy w Allegro.

Wystarczy, że wejdziesz na nasz pokład i podpiszesz umowę na nowoczesne rozwiązania, czyli księgowanie przez Internet.

— Wystawiaj faktury bez limitu jednym kliknięciem.

— Otrzymuj powiadomienia o podatkach.

— Płać za usługi biura online.

— Zobacz, że rozliczenia mogą być przyjemne.

Jesteśmy w stałym kontakcie — to nasz wspólny rejs.

Usługi księgowe przez Internet z nami nie kończą się tylko na wystawianiu faktur. Korzystając z Taxon, możesz liczyć również na pełne wsparcie i profesjonalne konsultacje o każdej porze. Aplikacja umożliwia Ci stały kontakt z księgową, która na bieżąco odpowie na Twoje wszystkie pytania.

Prowadzenie księgowości online — narzędzie ułatwiające pracę

Taxon to aplikacja, z której skorzystać mogą zarówno przedsiębiorcy, jak i profesjonalni księgowi. Nasze narzędzie to również program do biur rachunkowych, które cenią sobie pełen automatyzm w pracy w rozliczeniach. Jest to nowoczesne rozwiązanie dla biura rachunkowego, któremu zależy na oferowaniu usług najwyższej jakości.

Obsługuj swoich Klientów za pomocą aplikacji Taxon. Dzięki temu wyposażysz ich w bezpłatne i wygodne narzędzie do wystawiania faktur. Dokumenty księgowe zaimportujesz bezpośrednio do Twojego systemu. Będziesz mógł także wysyłać wiadomości i podsumowania miesięczne prosto na telefon Twojego Klienta. Obsługa księgowa nigdy nie była wygodniejsza. To takie proste!

Zainteresowany? W takim razie zapraszamy do współpracy!

W razie pytań nasze biuro podatkowe online pozostaje do Twojej dyspozycji – zachęcamy do kontaktu!

Internetowe biuro rachunkowe – czym jest?

Pojęcie rachunkowego biura online w ostatnich latach zyskało na popularności. Ale do czego dokładnie odnosi się ten termin? W zasadzie do tego samego, czym określamy tradycyjne placówki specjalizujące się w księgowości, z tą różnicą, że ich usługi realizowane są przez Internet – w całości lub hybrydowo (część online, część w fizycznej placówce – głównie na życzenie klienta).

Współpraca z biurem rachunkowym tego typu najczęściej jednak ogranicza się do kontaktu na odległość. Już podpisanie umowy odbywa się drogą elektroniczną – bez konieczności dojazdu do placówki biura.

Usługi online dla firm – jak wygląda księgowanie?

Prowadzenie księgowości online przez interaktywne biuro sprawia, że klienci nie przejmują się wysyłką dokumentów za pomocą poczty lub firmy kurierskiej. Tradycyjne faktury zastępowane są przez e-faktury, które nie muszą przyjmować fizycznej formy.

Korzystając ze specjalnego oprogramowania, jak np. program do faktur Taxon, druk można wystawić w parę chwil bez konieczności drukowania go i wysyłania do biura.

E-faktury zapisywane są w specjalnym formacie jak np. PDF, a samo ich przekazanie do księgowego może odbyć się dla przykładu za pomocą Dysku Google (Google Drive). Link do folderu z plikiem łatwo można zamieścić np. w wiadomości e-mail.

Usługi biura rachunkowego w Internecie – pomocna dłoń już od pierwszych chwil

Wsparcie księgowe online zaczyna się już tak naprawdę od samego początku, czyli pomocy w zakładaniu firmy. Samo rozpoczęcie działalności może budzić wiele wątpliwości – kontaktując się z wybranym biurem, możemy liczyć na pełne wsparcie w tym procesie. Bez wychodzenia z domu w parę chwil możemy powierzyć to internetowemu księgowemu, który złoży wniosek w naszym imieniu i zajmie się wszystkimi formalnościami. Z internetowym biurem rachunkowym założenie firmy trwa około 20 minut – tyle zazwyczaj wynosi rozmowa telefoniczna.

Biuro rachunkowe internetowe – szybka pomoc w razie problemu

Ogromną zaletą korzystania z usług internetowego biura rachunkowego jest szybka pomoc ze strony księgowego. Sprawy księgowe same w sobie nie są najprzyjemniejsze dla przedsiębiorcy, a każdorazowy problem np. z wystawieniem faktury czy też otrzymaniem pisma z ZUS może przyprawiać o ból głowy.

Księgowy online w każdej chwili może udzielić rady lub rozwiązać problem za Ciebie – nie ma potrzeby fatygowania się np. na drugi koniec miasta do siedziby biura – wszystko można załatwić za pomocą telefonu lub maila – niezależnie od tego, gdzie się aktualnie przebywa.

Internetowe biuro księgowo rachunkowe działa szybciej i sprawniej od tradycyjnych księgowych, z którymi nieraz ciężko się umówić na wizytę.

Prowadzenie księgowości online przez internetowe biuro – natychmiastowy dostęp do dokumentów

Współpracując z internetowym biurem rachunkowym, masz możliwość stałego podglądu swoich dokumentów – o każdej porze, z każdego miejsca w Polsce (i nie tylko) – pod warunkiem, że masz połączenie z siecią.

Zdalne zarządzanie dokumentacją jest o wiele prostsze – nie trzeba martwić się o zgubione faktury – wszystko przechowywane jest na serwerze, z pogrupowaniem dokumentów na datę wystawienia/otrzymania.

Rachunkowość online z internetowym biurem rachunkowym – bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Mogłoby się wydawać, że obsługa księgowa przez Internet niesie ze sobą ryzyko. W rzeczywistości wygląda to zgoła inaczej – nowoczesne rachunkowe biura online korzystają ze specjalnych platform i systemów, które bazują na wielu zabezpieczeniach. Wszystkie dane są szyfrowane i przechowywane na serwerze, do którego dostępu nie ma nikt z zewnątrz.

Internetowa księgowość z biurem online jest synonimem bezpieczeństwa – korzystając ze sprawdzonych rozwiązań, jak np. Taxon, zyskujesz pewność, że obieg dokumentów jest zabezpieczony, co wyklucza wyciek jakichkolwiek danych firmy czy kontrahentów.

Księgowość internetowa z biurem rachunkowym online – cena za usługi zachęca

Mogłoby się wydawać, że internetowe biuro księgowe, a więc rachunkowość online jest rozwiązaniem bardzo kosztownym. Jak to wygląda w praktyce?

Warto zauważyć, że zarówno właściciele internetowych biur, jak i pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki w zaciszu własnego domu. To z kolei eliminuje konieczność wynajmu fizycznego biura, a więc ogranicza koszty do minimum. Co więcej, komunikacja na linii księgowy-przedsiębiorca odbywa się za pomocą specjalnej platformy jak Taxon. W praktyce to oznacza wyeliminowanie konieczności osobistych spotkań, a więc znów – oszczędność pieniędzy (wynajem biura) oraz czasu dla księgowego (i klienta), przez co może on jednocześnie współpracować z większą ilością przedsiębiorców, pozwalając sobie na obniżenie ceny za usługi.

Księgowość w Internecie – bez ograniczeń

Prowadząc własną firmę, zawsze pragniemy podejmować najlepsze decyzje biznesowe. W końcu za sukcesem przedsiębiorstwa stoi wiele wyborów i nie inaczej jest w przypadku biura rachunkowego. Będąc ograniczonym do lokalnych możliwości, wybór staje się bardzo zawężony – tak jest w przypadku tradycyjnych biur rachunkowych.

I w tym miejscu pojawia się rachunkowość internetowa. Współpracując z biurem online, możesz wybrać specjalistów z drugiego końca kraju. To daje praktycznie nieograniczone możliwości w wybraniu usługi, która najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie.

Zobacz więcej