o taxon
prowadzisz firmę?
dla biur podatkowych
biura w Polsce
kontakt
+48 221010610
Znajdziesz nas na:

Biuro rachunkowe Ostrów Wielkopolski - księgowość dla Ciebie!

Prowadzenie ksiąg rachunkowy, ksiąg przychodów i rozchodów czy ewidencji przychodów zaczyna Cię przerażać? Chcesz powierzyć te zadania komuś, kto zna się na tym najlepiej? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, że jesteśmy firmą, której szukasz!

Taxon to biuro rachunkowe w Ostrowie Wielkopolskim, które od lat świadczy swoje usługi dla Klientów z wielu branż. Zajmujemy się biznesami zarówno przez Internet, jak i stacjonarnie w miastach całej Polski. Jednym z nich jest właśnie Ostrów Wielkopolski.

Aplikacja biura rachunkowego (Ostrów Wielkopolski)

Decydując się na usługi biura księgowego Taxon z Ostrowa Wielkopolskiego dajemy Ci gwarancję, że od dnia rozpoczęcia współpracy pełna księgowość dotycząca Twojego biznesu znajdzie się w zaufanych rękach.

Na dobry początek otrzymasz dostęp do stworzonej przez nas aplikacji do fakturowania. Dzięki niej nasz wspólny biznesowy rejs będzie przebiegał sprawnie — bez szans na zderzenie się z górą lodową, nagły huragan czy inne niebezpieczeństwo.

Powiadomienia o podatkach na Twoim telefonie
  • Wystawienie nowej faktury lub zaległego dokumentu? W aplikacji Taxon od razu dostaniesz powiadomienie na telefon.
  • Wszystkie ustawienia aplikacji do faktur możesz dostosować indywidualnie do swoich potrzeb.
Szybki kontakt z księgowością z poziomu aplikacji
  • Pytania, wątpliwości, niepewności? Aplikacja Taxon umożliwia Ci szybki kontakt z księgowością.
  • Bądź pewien, że w jak najkrótszym czasie uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie od biura rachunkowego z Ostrowa Wielkopolskiego.
Bezproblemowa opłata usług księgowych
  • Za usługi księgowe realizowane przez biuro rachunkowe Taxon zapłacisz aplikacją zainstalowaną na telefonie.
  • Do opłacenia usług możesz wykorzystać BLIK lub Google Pay.
Wszystkie informacje dotyczące księgowości w jednym miejscu
  • Aplikacja do faktur Taxon jest narzędziem przejrzystym i niezwykle prostym w obsłudze.
  • Twoje firmowe dokumenty, faktury i wnioski są w 100% bezpieczne.

Księgowość – Ostrów Wielkopolski

Zadbaj o sprawy finansowe Twojej firmy i wybierz odpowiednie dla siebie biuro rachunkowe w Ostrowie Wielkopolskim. Usługi księgowe Taxon przeznaczone są dla osób, które cenią sobie profesjonalizm i współpracę opartą na wzajemnym szacunku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a Twoim biznesem zajmować się będą ludzie, dla których księgowość jest prawdziwą pasją. Taxon to biuro księgowe w Ostrowie Wielkopolskim, które kompleksowo zadba o Twoją wygodę. Dzięki nam nie będziesz musiał więcej martwić się o firmowe dokumenty.

Specjalnie dla Ciebie podarunek
Decydując się na usługi Taxon otrzymasz od nas podarunek. Karta podarunkowa allegro.pl na kwotę
100 PLN
Wystarczy, że podpiszesz umowę z Taxon
A po 7 dniach wyślemy do Ciebie elektroniczną kartę podarunkową do wykorzystania w serwisie allegro.

Usługi księgowe w Ostrowie Wielkopolskim

Dzięki skorzystaniu z usług księgowych w Ostrowie Wielkopolskim oszczędzisz swój czas. Będziesz mógł przeznaczyć go na rozwój swojego biznesu, co pozwoli odnieść sukces na rynku. Dzięki aplikacji, do której dostęp otrzymasz, decydując się na współpracę, będziesz otrzymywać najistotniejsze informacje o podatkach, a także wszelkie niezbędne informacje dotyczące księgowości Twojej firmy.

 

Nie zwlekaj i już dziś umów się na spotkanie w Ostrowie Wielkopolskim bądź skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź za pomocą formularza kontaktowego.

Wypróbuj już teraz naszą aplikację

Pobierz teraz aplikację Taxon lub wypróbuj w wersji WEB w przeglądarce. Rejestracja jest zupełnie darmowa, a w ramach konta bezpłatnego otrzymasz pakiet faktur bezpłatnych wraz z dostępem do wszystkich funkcji aplikacji.