o taxon
prowadzisz firmę?
dla biur podatkowych
biura w Polsce
kontakt
+48 221010610
Znajdziesz nas na:

Biuro rachunkowe Poznań - księgowość dla Ciebie!

W stolicy województwa wielkopolskiego zarejestrowanych jest ponad 80 tysięcy podmiotów gospodarczych. Zapewne większość z nich potrzebuje kompleksowej usługi księgowej. Jeśli jesteś jedną z takich osób, już dziś zacznij współpracę z biurem księgowym z Poznania Taxon.

Jako doświadczone biuro podatkowe z partnerami w całej Polsce zapewnimy Ci najwyższej jakości obsługę w kwestii dokumentów firmowych. Świadczymy usługi księgowe w Poznaniu dla jednoosobowych działalności oraz spółek prawa handlowego.

Prowadzenie księgowości Twojej firmy będzie dla nas najwyższym priorytetem i poczuciem odpowiedzialności. Ważne jest dla nas to, aby Taxon (biuro podatkowe Poznań) był dla Ciebie odpowiednim partnerem biznesowym.

Eksperci z naszego biura księgowego w Poznaniu zawsze chętnie pomogą Ci i doradzą w kwestii optymalizacji procesu podatkowego dla Twojego przedsiębiorstwa.

Więc jak? Wypływamy wspólnie w rejs?

%

Aplikacja księgowości spółek (Poznań)

Podjęcie współpracy z biurem rachunkowym Taxon to gwarancja, że Twoja księgowość będzie w najlepszych rękach. Udostępnimy Ci aplikację, dzięki której nasza współpraca będzie przebiegać sprawnie i bez większych przeszkód.

 

Powiadomienia o podatkach na telefonie
  • Wystawienie  i rozliczanie faktur i archiwizacja dokumentów jeszcze nigdy nie były tak proste.
  • Ustawienia aplikacji dostosujesz do siebie.
Szybki kontakt z księgowością
  • Skontaktuj się z księgowością przez aplikację i zadaj nurtujące Cię pytanie.
  • Kontaktuj się z biurem rachunkowym w Poznaniu przez aplikację Taxon.
Natychmiastowa opłata usług księgowych
  • Płacenie za usługi księgowe aplikacją zainstalowaną na telefonie.
  • Wykorzystaj BLIK lub Google Pay.
Wszystkie informacje w jednym miejscu
  • Przejrzysta i prosta w obsłudze aplikacja do faktur.
  • 100% bezpieczeństwa firmowych dokumentów.

Biuro rachunkowe Poznań –
cennik, usługi, dyspozycyjność

Cennik

Przedstaw nam, jak wygląda Twoja działalność, a my dopasujemy do niej nasze usługi i zaproponujemy Ci najkorzystniejszą cenę księgowości w Poznaniu.

Usługi

Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie naszego biura rachunkowego idą w parze z rzetelnie wykonywanymi zadaniami.

Dyspozycyjność

Jesteśmy dla Ciebie. Nie bój się zadawać trudnych pytań. Uwielbiamy szukać odpowiedzi i dowiadywać się nowych informacji na temat faktur.

Biuro rachunkowe Poznań – płyniemy?
Wszyscy na pokład
U nas nie ma miejsca dla księgowych-amatorów. Pracownicy biura rachunkowego Taxon z Poznania to doświadczeni ludzie, którzy biorą odpowiedzialność za wykonywane przez siebie zadania.
Najważniejszy jest kapitan
Naszą podróżą kieruje doświadczony kapitan – doradca podatkowy z Poznania. Od momentu rozpoczęcia współpracy, staniesz się jego przysłowiowym oczkiem w kapitańskiej głowie.
Wciągnij flagę na maszt
Nasz rejs będzie się odbywał w przyjaznej atmosferze, nastawionej na pomoc Twojemu przedsiębiorstwu. Jesteśmy dla Ciebie i Tobie chcemy doradzać w temacie podatków.
Kolejno odlicz
Wystawianie dokumentów, weryfikacja wniosków i faktur przed dostarczeniem ich do urzędu – załoga biura rachunkowego z Poznania da sobie radę!
Specjalnie dla Ciebie podarunek
Decydując się na usługi Taxon otrzymasz od nas podarunek. Karta podarunkowa allegro.pl na kwotę
100 PLN
Wystarczy, że podpiszesz umowę z Taxon
A po 7 dniach wyślemy do Ciebie elektroniczną kartę podarunkową do wykorzystania w serwisie allegro.

Księgowość dla firm Poznań

Usługi rachunkowe w Poznaniu świadczone w zakresie rachunkowości i obowiązków finansowo-księgowych to podstawa naszej działalności.

Jesteśmy na rynku usług podatkowych wyłącznie dla naszych Klientów.

Mamy nowoczesne narzędzia ułatwiające współpracę z naszymi doradcami z rzetelnego biura rachunkowego w Poznaniu. Szybki system przesyłania dokumentów do pracowników biura Taxon za pomocą aplikacji jest jednym z nich. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli Ci na uporządkowanie dokumentacji księgowej – bez zbędnych formalności.

To Ty wybierasz, czy wolisz współpracować z nami stacjonarnie (z wizytami w biurze), czy on-line (z poziomu aplikacji). Dla nas liczy się przede wszystkim Twoja wygoda. Zadzwoń do nas lub odwiedź naszych doradców w jednym z biur Taxon.

Zanućmy wspólnie „Morskie opowieści”. Ahoj!

Wypróbuj już teraz naszą aplikację

Pobierz teraz aplikację Taxon lub wypróbuj w wersji WEB w przeglądarce. Rejestracja jest zupełnie darmowa, a w ramach konta bezpłatnego otrzymasz pakiet faktur bezpłatnych wraz z dostępem do wszystkich funkcji aplikacji.