prowadzisz firmę?
prowadzisz księgowość?
o taxon
biura w Polsce

Biuro rachunkowe Rzeszów - księgowość dla Ciebie!

Szukasz sprawdzonego, profesjonalnego i godnego zaufania biura podatkowego w Rzeszowie? Świetnie, że zajrzałeś właśnie do nas. Oferujemy pełną księgowość dla Twojego biznesu.

Kompletna obsługa księgowa w Rzeszowie realizowana przez firmę Taxon.

Naszym największym atutem jest profesjonalizm oraz doświadczenie, które zdobywaliśmy na przestrzeni lat, pracując z klientami z różnych branż. Nasz zespół tworzą doświadczeni w zakresie podatków specjaliści, którzy na bieżąco śledzą wszelkie zmieniające się przepisy.

Usługi księgowe online (Rzeszów) proponowane przez firmę Taxon – już dziś rozpocznijmy wspólny rejs po wzburzonym morzu biznesu.

Do każdego Klienta staramy podejść na zasadzie partnerstwa. Chcemy, aby Twój biznes rozwijał się dzięki naszej pracy, a Ty, jako przedsiębiorca, miał z tego wyłącznie korzyści.

Usługi podatkowe i prowadzenie księgowości dla Twojej firmy będą dla nas ogromnym wyróżnieniem.

piszą o nas, mówią o nas:
Specjalnie dla Ciebie podarunek Wystarczy, że podpiszesz umowę z Taxon
Decydując się na usługi Taxon otrzymasz od nas podarunek. Karta podarunkowa allegro.pl na kwotę
100 PLN
A po 7 dniach wyślemy do Ciebie elektroniczną kartę podarunkową do wykorzystania w serwisie allegro.

Wyceń księgowość w Taxon

Wycenimy dla Ciebie zupełnie bez zobowiązań nasze usługi księgowe.

W ramach tej usługi otrzymasz nielimitowany dostęp do aplikacji.

FORMA prowadzenia działalności

Określ ilość faktur sprzedażowych w miesiącu

Określ ilość faktur kosztowych w miesiącu

Określ ilość zatrudnionych pracowników

Rzeszów – biuro rachunkowe dla Ciebie

Biuro księgowe w Rzeszowie zapewni Ci wszystkie usługi rachunkowe niezbędne do prowadzenia własnej działalności.

Zajmiemy się Twoją dokumentacją firmową i całym procesem obiegu dokumentów. Mało tego – za pomocą naszej aplikacji bezpiecznie i wygodnie wyślesz fakturę sprzedażową lub kosztową, która od razu trafi do Twojego opiekuna księgowego. Aplikacja do faktur i kosztów Taxon zintegruje i uprości działania Twojej firmy.

Jako rzetelne biuro księgowe w Rzeszowie jesteśmy dla Ciebie. Z nami oszczędzisz swój czas, nerwy i pieniądze, które będziesz mógł przeznaczyć na dalszy rozwój swojego biznesu.

Wejdź z nami na bezpieczny i niedziurawy pokład.

Razem wypłyńmy na szerokie wody i zrealizujmy cele biznesowe Twojej firmy.

Jesteśmy w Rzeszowie –
biuro rachunkowe dla Ciebie

Obsługa zdalna w usługach podatkowych to wygodne rozwiązanie, jednak technologia musi rozwijać się równolegle z rzeczywistością. Oferujemy Ci spotkanie w naszym biurze rachunkowym w Rzeszowie.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Twoim mieście.

Usługi księgowe w Rzeszowie to temat, na którym znamy się najlepiej. Przekonaj się sam.

Już dziś skontaktuj się z doradcą podatkowym Taxon i zapytaj o nowoczesne rozwiązania, które mógłbyś wprowadzić do swojego biznesu.

Kontakt z doradcą biura rachunkowego

Podejmując współpracę z Taxon (biurem księgowym w Rzeszowie), otrzymasz nielimitowany dostęp do wymyślonej przez nas aplikacji do faktur. Dzięki niej możesz na przykład bezpłatnie wystawić fakturę oraz dodać dokument kosztowy.

 

Otrzymuj powiadomienia o podatkach

Aplikację Taxon stworzyliśmy tak, aby informowała Cię o ważnych kwestiach, na które sam wyrazisz chęć. Wszystkie ustawienia dotyczące powiadomień w naszym narzędziu bez problemu dopasujesz do siebie.

Kontaktuj się bezpośrednio z księgowością

W każdej chwili skontaktujesz się ze swoim doradcą podatkowym z biura rachunkowego w Rzeszowie. Bądź pewien, że będzie pomagał Ci na każdym kroku.

Płać przez aplikację (BLIK, Google Pay)

Decydując się na usługi naszego biura księgowego, za wszystkie usługi zapłacisz swoim telefonem. Możesz wykorzystać do tego celu BLIK lub Google Pay.

Miej wszystko w jednym miejscu

Wszystkie dokumenty i faktury z Twojej firmy znajdą się w zasięgu Twojej ręki. Dokładniej mówiąc, zyskujesz  dostęp do naszego darmowego programu do fakurowania Taxon.

Jesteśmy również tutaj!
Skupiamy najlepsze biura rachunkowe w Polsce. Staranne dobieranie Partnerów to skuteczna strategia, na której zyskujesz bardzo dużo. Znajdziesz nas w większych miastach w całej Polsce. Sprawdź biura rachunkowe w innych miastach w Twoim województwie.