o taxon
prowadzisz firmę?
dla biur podatkowych
biura w Polsce
kontakt
+48 221010610
Znajdziesz nas na:

Biuro rachunkowe Rzeszów - księgowość dla Ciebie!

Szukasz sprawdzonego, profesjonalnego i godnego zaufania biura podatkowego w Rzeszowie? Świetnie, że zajrzałeś właśnie do nas. Oferujemy pełną księgowość dla Twojego biznesu.

Kompletna obsługa księgowa w Rzeszowie realizowana przez firmę Taxon.

Naszym największym atutem jest profesjonalizm oraz doświadczenie, które zdobywaliśmy na przestrzeni lat, pracując z klientami z różnych branż. Nasz zespół tworzą doświadczeni w zakresie podatków specjaliści, którzy na bieżąco śledzą wszelkie zmieniające się przepisy.

Usługi księgowe (Rzeszów) proponowane przez firmę Taxon – już dziś rozpocznijmy wspólny rejs po wzburzonym morzu biznesu.

Do każdego Klienta staramy podejść na zasadzie partnerstwa. Chcemy, aby Twój biznes rozwijał się dzięki naszej pracy, a Ty, jako przedsiębiorca, miał z tego wyłącznie korzyści.

Usługi podatkowe i prowadzenie księgowości dla Twojej firmy będą dla nas ogromnym wyróżnieniem.

Kontakt z doradcą biura rachunkowego

Podejmując współpracę z Taxon (biurem księgowym w Rzeszowie), otrzymasz nielimitowany dostęp do wymyślonej przez nas aplikacji do faktur. Dzięki niej możesz na przykład bezpłatnie wystawić fakturę oraz dodać dokument kosztowy.

 

Otrzymuj powiadomienia o podatkach

Aplikację Taxon stworzyliśmy tak, aby informowała Cię o ważnych kwestiach, na które sam wyrazisz chęć. Wszystkie ustawienia dotyczące powiadomień w naszym narzędziu bez problemu dopasujesz do siebie.

Kontaktuj się bezpośrednio z księgowością

W każdej chwili skontaktujesz się ze swoim doradcą podatkowym z biura rachunkowego w Rzeszowie. Bądź pewien, że będzie pomagał Ci na każdym kroku.

Płać przez aplikację (BLIK, Google Pay)

Decydując się na usługi naszego biura księgowego, za wszystkie usługi zapłacisz swoim telefonem. Możesz wykorzystać do tego celu BLIK lub Google Pay.

Miej wszystko w jednym miejscu

Wszystkie dokumenty i faktury z Twojej firmy znajdą się w zasięgu Twojej ręki. Dokładniej mówiąc, będziesz miał do nich dostęp w naszej aplikacji Taxon.

Jesteśmy w Rzeszowie –
biuro rachunkowe dla Ciebie

Obsługa zdalna w usługach podatkowych to wygodne rozwiązanie, jednak technologia musi rozwijać się równolegle z rzeczywistością. Oferujemy Ci spotkanie w naszym biurze rachunkowym w Rzeszowie.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Twoim mieście.

Usługi księgowe w Rzeszowie to temat, na którym znamy się najlepiej. Przekonaj się sam.

Już dziś skontaktuj się z doradcą podatkowym Taxon i zapytaj o nowoczesne rozwiązania, które mógłbyś wprowadzić do swojego biznesu.

Wejdź na pokład biura księgowego w Rzeszowie
Brak miejsca dla niewiedzy
Na naszym statku nie ma amatorów usług księgowych. W biurze rachunkowym w Rzeszowie pracują doświadczeni ludzie, którzy biorą pełną odpowiedzialność za wykonywane zadania.
Kapitan zawsze obecny na statku
Podczas naszego biznesowego rejsu zawsze spotkasz kapitana. Doradca podatkowy Taxon w pełni będzie Cię reprezentować i odpowiadać na Twoje pytania i wątpliwości.
Pełna dyspozycyjność dla Ciebie
Gdy nasz statek nagle zacznie zmieniać kurs, pomożemy wrócić Ci na właściwą drogę. W przypadku kontroli podatkowych, wymiany opinii z urzędami oraz trudnych spraw podatkowych – zawsze jesteśmy dla Ciebie.
Weryfikujemy, sprawdzamy, poprawiamy
Do naszych zadań należy sprawdzenie, czy wystawione dokumenty są prawidłowo wypełnione oraz jaki jest ostateczny termin wysyłania ich do urzędu.
Specjalnie dla Ciebie podarunek
Decydując się na usługi Taxon otrzymasz od nas podarunek. Karta podarunkowa allegro.pl na kwotę
100 PLN
Wystarczy, że podpiszesz umowę z Taxon
A po 7 dniach wyślemy do Ciebie elektroniczną kartę podarunkową do wykorzystania w serwisie allegro.

Rzeszów – biuro rachunkowe dla Ciebie

Biuro księgowe w Rzeszowie zapewni Ci wszystkie usługi rachunkowe niezbędne do prowadzenia własnej działalności.

Zajmiemy się Twoją dokumentacją firmową i całym procesem obiegu dokumentów. Mało tego – za pomocą naszej aplikacji bezpiecznie i wygodnie wyślesz fakturę sprzedażową lub kosztową, która od razu trafi do Twojego opiekuna księgowego. Aplikacja do faktur i kosztów Taxon zintegruje i uprości działania Twojej firmy.

Jako rzetelne biuro księgowe w Rzeszowie jesteśmy dla Ciebie. Z nami oszczędzisz swój czas, nerwy i pieniądze, które będziesz mógł przeznaczyć na dalszy rozwój swojego biznesu.

Wejdź z nami na bezpieczny i niedziurawy pokład.

Razem wypłyńmy na szerokie wody i zrealizujmy cele biznesowe Twojej firmy.

Wypróbuj już teraz naszą aplikację

Pobierz teraz aplikację Taxon lub wypróbuj w wersji WEB w przeglądarce. Rejestracja jest zupełnie darmowa, a w ramach konta bezpłatnego otrzymasz pakiet faktur bezpłatnych wraz z dostępem do wszystkich funkcji aplikacji.