prowadzisz firmę?
prowadzisz księgowość?
o taxon
biura w Polsce

Biuro rachunkowe Szczecin - księgowość dla Ciebie!

Dobre biuro rachunkowe z siedzibą w Szczecinie świadczy usługi z zakresu profesjonalnej obsługi księgowej przedsiębiorstw.

Jeśli Twoja firma potrzebuje specjalistów, którzy zadbają o prawidłową dokumentację księgową – doskonale trafiłeś.

Usługi rachunkowe online w Szczecinie oferowane przez Taxon to gwarancja rzetelności, pełen profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie. Wsparcie, którego udzielamy naszym Klientom z zakresu BHP, kadr i płac oraz księgowości, jest niezwykle cenne.

Dążymy do tego, aby nasze szczecińskie biuro rachunkowe było miejscem godnym zaufania — dlatego stale się rozwijamy i zatrudniamy samych profesjonalistów.

Jednym z innowacyjnych pomysłów naszego biura podatkowego w Szczecinie jest aplikacja do faktur Taxon, która przyspiesza przepływ informacji pomiędzy firmą a księgowością.

To co? Wypływasz z nami na szerokie wody w poszukiwaniu nieodkrytych lądów biznesowych?

piszą o nas, mówią o nas:
Specjalnie dla Ciebie podarunek Wystarczy, że podpiszesz umowę z Taxon
Decydując się na usługi Taxon otrzymasz od nas podarunek. Karta podarunkowa allegro.pl na kwotę
100 PLN
A po 7 dniach wyślemy do Ciebie elektroniczną kartę podarunkową do wykorzystania w serwisie allegro.

Wyceń księgowość w Taxon

Wycenimy dla Ciebie zupełnie bez zobowiązań nasze usługi księgowe.

W ramach tej usługi otrzymasz nielimitowany dostęp do aplikacji.

FORMA prowadzenia działalności

Określ ilość faktur sprzedażowych w miesiącu

Określ ilość faktur kosztowych w miesiącu

Określ ilość zatrudnionych pracowników

Biuro księgowe Szczecin – zostań naszym kapitanem

Nowoczesne biuro rachunkowe w Szczecinie zajmie się usługami rachunkowymi Twojego biznesu z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych czy podatków.

Ogromna wiedza i wiele lat doświadczenia naszych specjalistów przekładają się na profesjonalne relacje z Klientami. Cenimy sobie dobre opinie przedsiębiorstw, które z nami współpracują, dlatego do prowadzenia księgowości przez biuro księgowe w Szczecinie przykładamy należytą uwagę. Tobie również doradzimy w kwestiach związanych z prowadzeniem własnej działalności.

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego. Już dziś zadzwoń do nas lub napisz, a my w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia korzystnej oferty na usługi księgowe (Szczecin).

Ahoj przygodo!

Profesjonalne usługi księgowe –
Szczecin i okolice

Zapraszamy Cię na stacjonarną wizytę w naszym biurze rachunkowym w Szczecinie.

Jesteśmy dla Ciebie w każdy dnień roboczy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej firmy księgowej (Szczecin) i rozpoczęcia współpracy z profesjonalnymi doradcami podatkowymi z firmy Taxon.

Wypełnianie faktur, rozliczanie PIT, kontakt z urzędem? To zadania dla nas – biura rachunkowego w Szczecinie. Gdy my zajmujemy się powyższymi kwestiami, Ty maksymalnie skupiasz się na rozwijaniu swojego biznesu.

Księgowość Szczecin –
aplikacja do faktur

Podejmując współpracę z nami, już na samym początku naszej wspólnej drogi, otrzymasz dostęp do aplikacji Taxon. Dzięki niej będziesz mógł bezpłatnie wystawiać faktury i dodawać dokumenty kosztowe.

 

Otrzymujesz powiadomienia o podatkach

na swoją aplikację w telefonie. Stworzyliśmy to nowoczesne narzędzie, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci prowadzenie biznesowych formalności. Program do rozliczania faktur zmieni twoje życie na lepsze!

Możesz kontaktować się z księgowością

z poziomu aplikacji, mając świadomość, że na każde Twoje pytanie zostanie udzielona odpowiedź. Nasi doradcy są po to, aby pomagać Ci na każdym kroku.

Za usługi księgowe zapłacisz przez aplikację

(na przykład za pomocą BLIK-a czy Google Pay). Obecnie w taki sposób opłaca się większość usług. My również w naszej firmie stawiamy na tego typu rozwiązania.

Informacje o księgowości znajdziesz w jednym miejscu

– dokładniej mówiąc, w aplikacji Taxon. Otrzymasz ją pierwszego dnia naszej współpracy. Przekonaj się, jak bardzo pomoże Ci w prowadzeniu biznesu.

Jesteśmy również tutaj!
Skupiamy najlepsze biura rachunkowe w Polsce. Staranne dobieranie Partnerów to skuteczna strategia, na której zyskujesz bardzo dużo. Znajdziesz nas w większych miastach w całej Polsce. Sprawdź biura rachunkowe w innych miastach w Twoim województwie.