o taxon
prowadzisz firmę?
dla biur podatkowych
biura w Polsce
kontakt
+48 221010610
Znajdziesz nas na:

Biuro rachunkowe Szczecin - księgowość dla Ciebie!

Dobre biuro rachunkowe z siedzibą w Szczecinie świadczy usługi z zakresu profesjonalnej obsługi księgowej przedsiębiorstw.

Jeśli Twoja firma potrzebuje specjalistów, którzy zadbają o prawidłową dokumentację księgową – doskonale trafiłeś.

Usługi rachunkowe w Szczecinie oferowane przez Taxon to gwarancja rzetelności, pełen profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie. Wsparcie, którego udzielamy naszym Klientom z zakresu BHP, kadr i płac oraz księgowości, jest niezwykle cenne.

Dążymy do tego, aby nasze szczecińskie biuro rachunkowe było miejscem godnym zaufania — dlatego stale się rozwijamy i zatrudniamy samych profesjonalistów.

Jednym z innowacyjnych pomysłów naszego biura podatkowego w Szczecinie jest aplikacja Taxon, która przyspiesza przepływ informacji pomiędzy firmą a księgowością.

To co? Wypływasz z nami na szerokie wody w poszukiwaniu nieodkrytych lądów biznesowych?

Księgowość Szczecin –
aplikacja do faktur

Podejmując współpracę z nami, już na samym początku naszej wspólnej drogi, otrzymasz dostęp do aplikacji Taxon. Dzięki niej będziesz mógł bezpłatnie wystawiać faktury i dodawać dokumenty kosztowe.

 

Otrzymujesz powiadomienia o podatkach

na swoją aplikację w telefonie. Stworzyliśmy to nowoczesne narzędzie, aby jeszcze bardziej ułatwić Ci prowadzenie biznesowych formalności.

Możesz kontaktować się z księgowością

z poziomu aplikacji, mając świadomość, że na każde Twoje pytanie zostanie udzielona odpowiedź. Nasi doradcy są po to, aby pomagać Ci na każdym kroku.

Za usługi księgowe zapłacisz przez aplikację

(na przykład za pomocą BLIK-a czy Google Pay). Obecnie w taki sposób opłaca się większość usług. My również w naszej firmie stawiamy na tego typu rozwiązania.

Informacje o księgowości znajdziesz w jednym miejscu

– dokładniej mówiąc, w aplikacji Taxon. Otrzymasz ją pierwszego dnia naszej współpracy. Przekonaj się, jak bardzo pomoże Ci w prowadzeniu biznesu.

Profesjonalne usługi księgowe –
Szczecin i okolice

Zapraszamy Cię na stacjonarną wizytę w naszym biurze rachunkowym w Szczecinie.

Jesteśmy dla Ciebie w każdy dnień roboczy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej firmy księgowej (Szczecin) i rozpoczęcia współpracy z profesjonalnymi doradcami podatkowymi z firmy Taxon.

Wypełnianie faktur, rozliczanie PIT, kontakt z urzędem? To zadania dla nas – biura rachunkowego w Szczecinie. Gdy my zajmujemy się powyższymi kwestiami, Ty maksymalnie skupiasz się na rozwijaniu swojego biznesu.

Biuro księgowe Szczecin –
zaufaj nam
Nie tolerujemy braku wiedzy
Zatrudniamy profesjonalistów. Nie chcemy mieć do czynienia z osobami, dla których usługi księgowe nie są pasją. Stawiamy wyłącznie na doświadczonych pracowników.
Kapitan biura księgowego w Szczecinie
Nasz doradca podatkowy ze szczecińskiego biura rachunkowego będzie Twoim pomocnikiem i biznesowym powiernikiem. Zaufaj mu. Będzie Cię godnie reprezentował.
Całkowita dyspozycyjność w dni robocze
Nieważne, czy zaliczasz wzlot, czy upadek. Jesteśmy przy Tobie zawsze. Oddajemy się w Twoje ręce. Nasze usługi mają pomóc Ci w rozwijaniu biznesu.
Weryfikacja druków i formularzy
Weryfikacja wystawionych dokumentów, dbanie o terminowość wysyłania ich, ewentualne poprawki. Od dziś nie będziesz zaprzątał swojej głowy tymi kwestiami.
Specjalnie dla Ciebie podarunek
Decydując się na usługi Taxon otrzymasz od nas podarunek. Karta podarunkowa allegro.pl na kwotę
100 PLN
Wystarczy, że podpiszesz umowę z Taxon
A po 7 dniach wyślemy do Ciebie elektroniczną kartę podarunkową do wykorzystania w serwisie allegro.

Biuro księgowe Szczecin – zostań naszym kapitanem

Nowoczesne biuro rachunkowe w Szczecinie zajmie się usługami rachunkowymi Twojego biznesu z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych czy podatków.

Ogromna wiedza i wiele lat doświadczenia naszych specjalistów przekładają się na profesjonalne relacje z Klientami. Cenimy sobie dobre opinie przedsiębiorstw, które z nami współpracują, dlatego do prowadzenia księgowości przez biuro księgowe w Szczecinie przykładamy należytą uwagę. Tobie również doradzimy w kwestiach związanych z prowadzeniem własnej działalności.

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego. Już dziś zadzwoń do nas lub napisz, a my w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia korzystnej oferty na usługi księgowe (Szczecin).

Ahoj przygodo!

Wypróbuj już teraz naszą aplikację

Pobierz teraz aplikację Taxon lub wypróbuj w wersji WEB w przeglądarce. Rejestracja jest zupełnie darmowa, a w ramach konta bezpłatnego otrzymasz pakiet faktur bezpłatnych wraz z dostępem do wszystkich funkcji aplikacji.