o taxon
prowadzisz firmę?
dla biur podatkowych
biura w Polsce
kontakt
+48 221010610
Znajdziesz nas na:

Biuro rachunkowe Tarnów - księgowość dla Ciebie!

Taxon – biuro podatkowe w Tarnowie to profesjonalizm w prowadzeniu księgowości Twojej firmy.

Jeśli szukasz sprawdzonej oferty księgowej (Tarnów), to dobrze trafiłeś. Oferujemy:

  • wsparcie kadrowo-płacowe,
  • BHP,
  • księgowość dla działalności jednoosobowych lub spółek prawa handlowego.

Bezpieczeństwo Twoich finansów jest w naszych rękach.

Powierz nam swoje usługi księgowe. Masz do wyboru wizytę stacjonarną w naszym biurze rachunkowym w Tarnowie lub obsługę on-line (bez wychodzenia z domu).

Nasi doradcy podatkowi będą do Twojej dyspozycji. W szybki i prosty sposób skontaktujesz się z biurem podatkowym w Tarnowie za pomocą naszej aplikacji Taxon.

Rachunkowość jeszcze nigdy nie była tak wygodna!

Aplikacja księgowa Tarnów

Podjęcie współpracy z biurem podatkowym Taxon jest równoznaczne z otrzymaniem nielimitowanego dostępu do wygodnego i nowoczesnego narzędzia, jakim jest nasza aplikacja do faktur. Dzięki niej możesz bezpłatnie wystawiać faktury i dodawać dokumenty kosztowe.

 

Będziesz otrzymywać powiadomienia o podatkach

W zależności od tego, na jakim urządzeniu zainstalujesz swoją aplikację biura rachunkowego w Tarnowie, to tam regularne będziesz otrzymywać powiadomienia dotyczące firmowych podatków.

Możesz kontaktować się z księgowością przez aplikację

Aplikacja do faktur Taxon umożliwia bezpośredni kontakt z Twoim doradcą podatkowym, a także pozwala archiwizować ważne dla Ciebie rozmowy biznesowe.

Za usługi księgowe zapłacisz przez aplikację

Aplikacja do faktur Taxon od naszego biura rachunkowego w Tarnowie daje Ci również możliwość opłacania usług księgowych. Zrobisz to za pomocą BLIK-a lub Google Pay.

Wszystkie informacje w jednym miejscu

W Taxon nic nie ginie! Dzięki naszej aplikacji bez problemu odnajdziesz archiwalne rozmowy z Klientem lub doradcą podatkowym, a także sprawdzisz zaległe faktury, druki i formularze.

Księgowość Tarnów – jesteśmy dla Ciebie

Współpraca z naszym biurem księgowym w Tarnowie to nie jedyny powód, dla którego warto przyjechać do tego miasta położonego w województwie małopolskim. Co warto zobaczyć w Tarnowie?

  • Dworzec kolejowy wyremontowany w setną rocznicę jego powstania, to znaczy w 2010 roku. Uznawany jest za jeden z najpiękniejszych dworców w Polsce.
  • Brama Seklerska, która jest darem od Węgier dla Tarnowa. Symbolizuje gościnność, dlatego nie jest zamykana.
  • Muzeum Etnograficzne, czyli pierwszą tego typu placówkę w Europie, gdzie znajduje się stała wystawa poświęcona kulturze i historii Romów.

Jak widzisz, w czasie stacjonarnej wizyty w naszym biurze rachunkowym w Tarnowie będziesz miał co zwiedzać w tym pięknym mieście.

Taxon – usługi rachunkowe w Tarnowie
Profesjonalizm
Profesjonalizmem kierujemy się od pierwszych dni naszej współpracy. Możesz być pewien, że Twoim doradcą podatkowym zostanie nasz odpowiedzialny i wieloletni pracownik.
Obecność
Jesteśmy zawsze dla Ciebie i zawsze przy Tobie. Naszym najważniejszym zadaniem w kwestiach biznesowych będzie płynięcie z Tobą jednym statkiem do określonego portu.
Dyspozycja
Możesz kontaktować się z nami przez aplikację na telefon Taxon w dowolnym momencie dnia pracy. Twoje pytanie na pewno nie pozostanie bez naszej odpowiedzi.
Weryfikacja
Poprawne wypełnianie dokumentów i formularzy, terminowe wysyłanie druków do urzędu. To tylko jedne z wielu zadań, jakie wykonamy dla Ciebie w trakcie naszej współpracy.
Specjalnie dla Ciebie podarunek
Decydując się na usługi Taxon otrzymasz od nas podarunek. Karta podarunkowa allegro.pl na kwotę
100 PLN
Wystarczy, że podpiszesz umowę z Taxon
A po 7 dniach wyślemy do Ciebie elektroniczną kartę podarunkową do wykorzystania w serwisie allegro.

Usługi księgowe Tarnów –
pomożemy Ci w ulepszaniu biznesu

Taxon (biuro rachunkowe w Tarnowie) to innowacyjne miejsce, które stale dąży do rozwoju i poprawy jakości swoich usług.

Nasza bogata oferta jest skierowana do każdego przedsiębiorcy, który pragnie, aby jego biznes stale dążył do osiągania coraz to nowych sukcesów w branży.

Założenie i prowadzenie firmy wiąże się z ogromną ilością spraw, za które najczęściej Ty – jako szef – jesteś odpowiedzialny. Dobrze to rozumiemy i chcemy Ci pomóc.

Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Zajmiemy się Twoimi usługami rachunkowymi. Zaufaj nam i zacznij oszczędzać swój cenny czas.

Skontaktuj się z naszym doradcą z biura rachunkowego w Tarnowie. Postaramy się jak najlepiej dostosować ofertę do Twojego biznesu. Napisz, z jakimi problemami zmagasz się na co dzień, a my udzielimy Ci profesjonalnych porad, jak je rozwiązać.

Biuro rachunkowe Tarnów – naprzód kapitanie!

Wypróbuj już teraz naszą aplikację

Pobierz teraz aplikację Taxon lub wypróbuj w wersji WEB w przeglądarce. Rejestracja jest zupełnie darmowa, a w ramach konta bezpłatnego otrzymasz pakiet faktur bezpłatnych wraz z dostępem do wszystkich funkcji aplikacji.