o taxon
prowadzisz firmę?
dla biur podatkowych
biura w Polsce
kontakt
+48 221010610
Znajdziesz nas na:

Biuro rachunkowe Wrocław - księgowość dla Ciebie!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jako przedsiębiorca masz mało czasu. Pozyskiwanie nowych klientów, wykonywanie zleceń, nadzór pracowników – wszystkie te czynności są czasochłonne i wymagają od Ciebie pełnego skupienia. Dlatego (jako dobre biuro rachunkowe we Wrocławiu) wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Dla Ciebie stworzyliśmy usługi księgowe, które pomogą w realizacji założonych celów i działań w Twojej firmie.

Prowadzenie różnych usług księgowych we Wrocławiu (ustalanie cennika, podatki, faktury, kontakt z Klientem) wymaga od nas sporej ilości wiedzy oraz poświęconego czasu. Nie narzekamy jednak, ponieważ praca jest naszą pasją, a pomaganie Klientom to powód, dla którego każdego dnia przychodzimy do biura z uśmiechem na ustach.

Biuro rachunkowe we Wrocławiu Taxon zadba o sprawy finansowo-księgowe w Twoim przedsiębiorstwie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom sprawimy, że wszelkie usługi księgowe przestaną być dla Ciebie przykrą udręką.

Już dziś rozpocznij współpracę ze specjalistami od księgowości. Wybierz Twoje biuro podatkowe we Wrocławiu.

Tania księgowość we Wrocławiu –
dostaniesz od nas aplikację do faktur

Podejmując współpracę z Taxon (dobrym biurem rachunkowym we Wrocławiu), otrzymasz nielimitowany dostęp do aplikacji do faktur.

Dzięki niej możesz bezpłatnie wystawiać faktury i dodawać dokumenty kosztowe.

 

Otrzymasz powiadomienie o podatkach

Aplikacja Taxon stworzona została w taki sposób, żeby powiadamiać Cię tylko o tych kwestiach, na które sam wyrazisz chęć, aby wiedzieć o nich natychmiast. Wszystkie ustawienia dotyczące powiadomień z łatwością dopasujesz do siebie.

Aplikacja do kontaktu z księgowością

W każdej chwili, gdy zajdzie taka potrzeba, będziesz mieć możliwość skontaktowania się z doradcą podatkowym z biura rachunkowego we Wrocławiu.

Każde zapytanie, każda wątpliwość, każda niewiadoma — nie ma głupich pytań, a nasi doradcy są po to, aby pomagać Ci na każdym kroku.

Za usługi księgowe płać przez aplikację (BLIK, Google Pay)

Idziemy z duchem czasu, dlatego, decydując się na usługi biura księgowego we Wrocławiu, za wszystko będziesz mógł zapłacić za pomocą aplikacji zainstalowanej na swoim telefonie. Możesz wykorzystać do tego celu płatność BLIK-iem lub Google Pay.

Usługi rachunkowe – wszystko w jednym miejscu

Wszystkie ważne dokumenty i faktury odnoszące się do Twojego przedsiębiorstwa znajdą się w zasięgu Twojej ręki. Będziesz miał do nich dostęp z poziomu naszej aplikacji Taxon.

Jesteśmy we Wrocławiu –
biuro rachunkowe dla Ciebie

Obsługa zdalna w przypadku usług księgowych (Wrocław) to bardzo wygodne rozwiązanie, jednak technologia powinna iść w parze z rzeczywistością, to jest realnymi spotkaniami z opiekunem księgowym z biura rachunkowego we Wrocławiu.

Właśnie dlatego jesteśmy w Twoim mieście i oferujemy Ci możliwość wizyty w naszej placówce.

Usługi księgowe we Wrocławiu to coś, na czym znamy się najlepiej. Przekonaj się sam. Skontaktuj się z doradcą podatkowym pracującym we wrocławskiej księgowości dla firm i zapytaj o nowoczesne rozwiązania, które mógłbyś wprowadzić do swojego biznesu.

Dokładny cennik usług biura rachunkowego we Wrocławiu zależny jest od kilku czynników, na przykład liczby zadań, jakie chciałbyś, abyśmy dla Ciebie realizowali.

Taxon – biuro rachunkowe rozliczające PIT we Wrocławiu.

Możesz nam zaufać. Zapraszamy na wspólny rejs!

Wszystkie ręce na pokład biura rachunkowego we Wrocławiu
Brak amatorszczyzny
Na naszym statku nie ma miejsca dla amatorów usług księgowych. We Wrocławiu pracują wyłącznie doświadczeni ludzie, którzy biorą pełną odpowiedzialność za wykonywane przez siebie zadania.
Kapitan zawsze obecny
Pamiętaj, że na statku (w czasie biznesowego rejsu) zawsze musi być obecny kapitan. Nasz doradca podatkowy w pełni Cię reprezentuje, ale również odpowiada na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.
Pełna dyspozycyjność
Gdy Twój statek nagle zacznie tonąć, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. W przypadku kontroli podatkowych, wymiany opinii z urzędami czy trudnych spraw związanych z podatkami – zawsze jesteśmy blisko Ciebie.
100% weryfikacji
Nie martw się o to, czy wystawione przez Ciebie dokumenty są prawidłowe. Weryfikacja ich prawdziwości to nasze zadanie – podobnie jak wysyłanie deklaracji, wniosków czy formularzy do urzędu.
Specjalnie dla Ciebie podarunek
Decydując się na usługi Taxon, otrzymasz od nas podarunek. Karta podarunkowa allegro.pl na kwotę
100 PLN
Wystarczy, że podpiszesz umowę z Taxon
a po 7 dniach wyślemy do Ciebie elektroniczną kartę podarunkową do wykorzystania w serwisie allegro.

Biuro podatkowe Wrocław

Biuro rachunkowe we Wrocławiu – stacjonarnie lub on-line.

Świadczymy usługi księgowe dla firm we Wrocławiu. Powierzając swoją księgowość w nasze ręce, masz możliwość wizyty w naszym biurze oraz bezpośredniego kontaktu ze swoim księgowym. Możesz także współpracować z nami za pomocą aplikacji w swoim telefonie. Faktury sprzedażowe i kosztowe wyślesz do biura księgowego we Wrocławiu od razu po ich wystawieniu.

Z nami usprawnisz procesy w zarządzaniu firmową dokumentacją.

W prosty i szybki sposób dokonasz rozliczeń z podatków, które otrzymasz na aplikację w telefonie. Jeśli będziesz miał pytania lub wątpliwości, udostępnimy Ci specjalny czat do rozmów z księgowym.

Usługi rachunkowe we Wrocławiu świadczymy zarówno dla działalności jednoosobowych, jak również spółek prawa handlowego. Nasze profesjonalne biura rachunkowe znajdują się w całej Polsce.

Współpraca z Taxon to innowacyjne rozwiązania, które docenią Twoi klienci. Wypłyń razem z nami na szerokie wody biznesu!

Wypróbuj już teraz naszą aplikację

Pobierz teraz aplikację Taxon lub wypróbuj w wersji WEB w przeglądarce. Rejestracja jest zupełnie darmowa, a w ramach konta bezpłatnego otrzymasz pakiet faktur bezpłatnych wraz z dostępem do wszystkich funkcji aplikacji.