Zalety technologii Taxon

Czy coś, co jest dobre i ułatwia współpracę biznesową, zawsze musi być drogie? Właśnie nie musi! Przekonaj się, że nasza aplikacja to szereg korzyści dla Ciebie i Twojego Klienta. Oszczędzacie czas, a czas to pieniądz. Ta technologia to produkt na miarę oczekiwań nowoczesnych przedsiębiorców.
Szybsza komunikacja z Klientem
Działaj tak, jak największe firmy na świecie. One udostępniają swoim Klientom dedykowany CZAT, dzięki któremu w każdej chwili można się z nimi skontaktować i szybko dostać odpowiedź. Bez czekania na linii, bez wypatrywania e-maila. Dziś każdy ceni swój czas, dlatego z naszą aplikacją wychodzisz na wprost oczekiwań swoich Kontrahentów. To nowa jakość komunikacji.
Jednolity system wystawiania faktur
Ile razy Twój Klient pytał Cię o polecenie darmowego programu do faktur? Nie chcesz brać odpowiedzialności za jego niezadowolenie. Większość bezpłatnych systemów wiąże się z ograniczeniami. Dzięki naszej aplikacji Twoi Klienci wystawiają faktury sprzedażowe w niezwykle prosty i szybki sposób. Twoje biuro otrzyma je automatycznie, dzięki czemu nie ma mowy o donoszeniu zapomnianych dokumentów po terminie. To takie proste!
Szybki przepływ dokumentów kosztowych
Twoi Klienci są bardziej lub mniej roztargnieni. Zdarza im się zgubić fakturę kosztową, by ją dostarczyć po czasie. Zainicjuj dobrą praktykę przesyłania zdjęć tych dokumentów od razu po otrzymaniu. Zrobią to za pomocą kilku klików w naszej aplikacji! W ten sposób ułatwisz sobie pracę, a Klient także odniesie korzyści.
Gwarancja bezpieczeństwa
Nasza aplikacja posiada wszelkie niezbędne zabezpieczenia. Przeszła wieloletnie testy, zanim pojawiła się na rynku. Możesz spać spokojnie. Obieg dokumentów przebiega w systemie zamkniętym, do którego dostęp masz tylko Ty i Twój Klient.
Innowacyjność
Zdecydowanie minęły czasy, gdy księgowość wymagała jedynie wydrukowanych faktur, a korespondencja mailowa była wygórowanym marzeniem klientów biur rachunkowych. Kiedy konkurencja jest tak wielka, liczy się każdy wyróżnik. Czasami to niuans decyduje o tym, czy przedsiębiorca powierzy prowadzenie księgowości akurat Tobie. Innowacyjność to nowy standard. Technologia przyspiesza proces obiegu dokumentów, eliminuje błędy i usprawnia komunikację. Aplikacja Taxon™ to produkt na miarę współczesnych oczekiwań biznesu.
Niskie koszty
Pewnie się zastanawiasz, ile kosztuje wprowadzenie technologicznych udogodnień za pomocą aplikacji Taxon™ do swojego biura? Przecież dziś wszystko, co się łączy z biznesem, musi być drogie…Otóż nie zawsze. Oferta aplikacji Taxon™ podzielona jest na trzy moduły, które możesz dopasować do swoich możliwości i potrzeb. Co najlepsze, dołączając do zespołu dedykowanych księgowych Taxon™, możesz mieć dostęp do aplikacji zupełnie za darmo. Porozmawiaj o tym z naszym doradcą.
Znasz już nasze zalety.
To teraz czas na rejs próbny!
To naprawdę zajmie tylko chwilę i nic Cię nie kosztuje. Nie opieraj się technologii. Pozwól jej usprawnić Twoją pracę. Zyskasz czas, zadowolonych Klientów i większy prestiż.