o taxon
prowadzisz firmę?
dla biur podatkowych
biura w Polsce
kontakt
+48 793 117 117
Znajdziesz nas na:

Porady księgowe online —
kontaktuj się z księgowym przez aplikację

Aplikacja Taxon to nie tylko możliwość wystawiania faktur online. Nasz program pozwala także na realizowanie usług doradztwa podatkowego.

Konsultacje księgowe — specjalnie dla Ciebie.

Naszym zadaniem jest pomóc Ci w uporządkowaniu dokumentacji księgowej. Niesiemy również pomoc związaną z poradami podatkowymi. Nasza wykwalifikowana załoga udzieli Ci bezpłatnych konsultacji podatkowych.

Ze swoim doradcą podatkowym możesz wymieniać się wiadomościami w aplikacji (na przykład na czacie), zamiast korzystać z służbowego maila. Aplikacja Taxon daje Ci możliwość wglądu w historię konwersacji — jeśli zdarzy Ci się coś przeoczyć, z łatwością będziesz mógł wrócić do archiwalnych komunikatów. Ten sposób kontaktu z księgowym jest znacznie szybszy i bardziej komfortowy na co dzień.

Nie musisz szukać wiadomości od doradcy księgowego na różnych komunikatorach — wszystkie masz bowiem w jednym miejscu.

Chcesz skorzystać z doradztwa księgowego?
Szukasz więcej informacji na temat porad podatkowych online?
sprawdź więcej

Doradztwo podatkowe — stały kontakt z księgowością

Kontakt zdalny

Z aplikacją do konsultacji podatkowych Taxon będziesz mógł zrezygnować z maili, telefonów i inne komunikatorów na rzecz jednego, prostego w obsłudze i intuicyjnego narzędzia, które zawsze będziesz miał przy sobie — w swoim telefonie (w aplikacji mobilnej). Taxon umożliwi Ci kontakt z księgowością lub wsparciem technicznym aplikacji poprzez moduł wiadomości.

Powiadomienia o nowej wiadomości

Jeżeli pracownik księgowości napisze do Ciebie wiadomość, od razu otrzymasz stosowne powiadomienie w programie do faktur Taxon. Informacja o nowej wiadomości pojawi się też na Twojej skrzynce mailowej (znajdziesz ją w aplikacji).

Taxon pozwala Ci zarządzać wiadomościami — odznaczaj te, które już przeczytałeś; archiwizuj treści istotne i usuwaj niepotrzebne. Możesz również w szybki sposób odpowiedzieć na wiadomość konsultanta podatkowego lub stworzyć nową treść, załączając do niej odpowiednie dokumenty.

Kontakt telefoniczny

Taxon umożliwi Ci telefoniczny kontakt z księgowością.

Traktujemy Cię jak kapitana, dlatego otrzymasz od nas specjalny — dedykowany wyłącznie Tobie — numer telefonu do Twojego załoganta (osoby opiekującej się Twoją sprawą). Z takiej opcji najlepiej korzystać w momencie, gdy będziesz potrzebował natychmiastowej odpowiedzi rozwiązującej nagły problem.

Preferujesz kontakt osobisty? Zapraszamy — jesteśmy dla Ciebie w naszych placówkach w całej Polsce. Po wcześniejszym umówieniu spotkania, będziesz mógł porozmawiać ze swoim opiekunem (w Twoim mieście, blisko Ciebie).

Porady księgowe — nasi pracownicy staną się nawigatorami Twojego rejsu

Pobierz i zainstaluj naszą aplikację do konsultacji księgowych online na swoim telefonie. Wypróbuj usługi doradztwa podatkowego, które świadczymy w całej Polsce.

Mówimy „tak” nowoczesności — wprowadzamy innowacyjne rozwiązania pozwalające na sprawniejsze zarządzanie dokumentacją firmową oraz prostszą relację z klientami.

Jeśli nie spróbujesz, nie dowiesz się, czy było warto. Dlatego już dziś skontaktuj się z nami i zostań najważniejszym członkiem naszej załogi. Nasz rejs odbywać się będzie w przyjaznej atmosferze nastawionej na to, aby codzienne działania wykonywanie w ramach Twojej działalności nie zaprzątały Twojej kapitańskiej głowy.

Porady księgowe online — skorzystaj z możliwości konsultacji

Wykorzystaj zalety naszej aplikacji i połącz się z lokalnym biurem w Twoim mieście. Wypróbuj proponowane przez nas rozwiązanie i przekonaj się, na czym polega zarządzanie firmą za pośrednictwem telefonu. Już teraz pobierz aplikację do doradztwa podatkowego i zapoznaj się z jej pozostałymi korzyściami.

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, zaoszczędzisz swój cenny czas, a dokumenty księgowe Twojej firmy będą w dobrych rękach.

Wypełnij formularz kontaktowy. Nasz załogant skontaktuje się z Tobą w ciągu doby.

Ahoj przygodo!

ŚCIĄGNIJ
aplikację
i przekonaj się jakie to proste
iOS
Android
Techniczny punkt widzenia

Taxon działa na telefonach z systemem operacyjnym Android (wersja 4.1 i nowsze) oraz iOS. Połącz się z Internetem, aby korzystać ze wszystkich dobroci naszej aplikacji mobilnej.

Pobierz aplikację z Google Play lub App Store lub zaloguj się na app.taxon.pl

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 793 117 117

Możesz również skorzystać z formularza dostępnego na stronie kontaktu