prowadzisz firmę?
prowadzisz księgowość?
o taxon
biura w Polsce

Porady księgowe online —
kontaktuj się z księgowym przez aplikację

Aplikacja Taxon to nie tylko możliwość wystawiania faktur online. Nasz program pozwala także na realizowanie usług doradztwa podatkowego.

Konsultacje księgowe — specjalnie dla Ciebie.

Naszym zadaniem jest pomóc Ci w uporządkowaniu dokumentacji księgowej. Niesiemy również pomoc związaną z poradami podatkowymi. Nasza wykwalifikowana załoga udzieli Ci bezpłatnych konsultacji podatkowych.

Ze swoim doradcą podatkowym możesz wymieniać się wiadomościami w aplikacji (na przykład na czacie), zamiast korzystać z służbowego maila. Program do faktur online Taxon daje Ci możliwość wglądu w historię konwersacji — jeśli zdarzy Ci się coś przeoczyć, z łatwością będziesz mógł wrócić do archiwalnych komunikatów. Ten sposób kontaktu z księgowym jest znacznie szybszy i bardziej komfortowy na co dzień. Doradztwo księgowe z Taxon to pełna wygoda.

Nie musisz szukać wiadomości od doradcy księgowego na różnych komunikatorach — wszystkie masz bowiem w jednym miejscu.

Chcesz skorzystać z doradztwa księgowego?
Szukasz więcej informacji na temat porad podatkowych online?
sprawdź więcej
Szukasz więcej informacji na temat porad podatkowych online?
sprawdź więcej

Doradztwo podatkowe — stały kontakt z księgowością

Porady podatkowe online

Wystawianie faktur online nigdy nie było takie proste. Z aplikacją do konsultacji podatkowych Taxon będziesz mógł zrezygnować z maili, telefonów i inne komunikatorów na rzecz jednego, prostego w obsłudze i intuicyjnego narzędzia, które zawsze będziesz miał przy sobie — w swoim telefonie (w aplikacji mobilnej). Taxon umożliwi Ci kontakt z księgowością lub wsparciem technicznym aplikacji poprzez moduł wiadomości. Sprawdź już dziś bezpłatne konsultacje podatkowe za pomocą aplikacji. Skorzystaj z porady księgowej online i nie przejmuj się żadnymi formalnościami.

Powiadomienia o nowej wiadomości

Porady podatkowe w mgnieniu oka tylko z Taxon! Jeżeli pracownik księgowości napisze do Ciebie wiadomość, od razu otrzymasz stosowne powiadomienie w programie do faktur Taxon. Informacja o nowej wiadomości pojawi się też na Twojej skrzynce mailowej (znajdziesz ją w aplikacji).

Taxon pozwala Ci zarządzać wiadomościami — odznaczaj te, które już przeczytałeś; archiwizuj treści istotne i usuwaj niepotrzebne. Możesz również w szybki sposób odpowiedzieć na wiadomość konsultanta podatkowego lub stworzyć nową treść, załączając do niej odpowiednie dokumenty.

Kontakt telefoniczny

Taxon to nie tylko porady podatkowe przez Internet. Aplikacja umożliwi Ci również telefoniczny kontakt z księgowością.

Traktujemy Cię jak kapitana, dlatego otrzymasz od nas specjalny — dedykowany wyłącznie Tobie — numer telefonu do Twojego załoganta (osoby opiekującej się Twoją sprawą). Z takiej opcji najlepiej korzystać w momencie, gdy będziesz potrzebował natychmiastowej odpowiedzi rozwiązującej nagły problem.

Usługi doradztwa podatkowego online i stacjonarnie

Preferujesz kontakt osobisty? Nasze internetowe biuro rachunkowe świadczy usługi również stacjonarnie. Zapraszamy — jesteśmy dla Ciebie w naszych placówkach w całej Polsce. Po wcześniejszym umówieniu spotkania będziesz mógł porozmawiać ze swoim opiekunem (w Twoim mieście, blisko Ciebie).

Porady księgowe — nasi pracownicy staną się nawigatorami Twojego rejsu

Pobierz i zainstaluj naszą aplikację do konsultacji księgowych online na swoim telefonie. Wypróbuj usługi doradztwa podatkowego, które świadczymy w całej Polsce.

Mówimy „tak” nowoczesności — wprowadzamy innowacyjne rozwiązania pozwalające na sprawniejsze zarządzanie dokumentacją firmową oraz prostszą relację z klientami.

Zastanawiasz się, czy program do biur rachunkowych Taxon jest dla Ciebie? Jeśli nie spróbujesz, nie dowiesz się, czy było warto. Dlatego już dziś skontaktuj się z nami i zostań najważniejszym członkiem naszej załogi. Nasz rejs odbywać się będzie w przyjaznej atmosferze nastawionej na to, aby codzienne działania wykonywanie w ramach Twojej działalności nie zaprzątały Twojej kapitańskiej głowy.

Porady księgowe online — skorzystaj z możliwości konsultacji

Księgowość on-line z Taxon to pełne wsparcie od doświadczonych specjalistów. Wykorzystaj zalety naszej aplikacji i połącz się z lokalnym biurem w Twoim mieście. Wypróbuj proponowane przez nas rozwiązanie i przekonaj się, na czym polega zarządzanie firmą za pośrednictwem telefonu. Już teraz pobierz aplikację do doradztwa podatkowego i zapoznaj się z jej pozostałymi korzyściami. Taxon to nie tylko sposób na łatwiejsze zarządzanie fakturami, ale również pełna kontrola kosztów online z każdego miejsca i w każdej chwili.

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi, zaoszczędzisz swój cenny czas, a dokumenty księgowe Twojej firmy będą w dobrych rękach. Taxon to wygodne, ale również w pełni bezpieczne rozliczanie faktur online – przekonaj się już dziś!

Nie czekaj i zdecyduj się na nowoczesne internetowe doradztwo podatkowe z Taxon. Wypełnij formularz kontaktowy. Nasz załogant skontaktuje się z Tobą w ciągu doby.

Ahoj przygodo!

ŚCIĄGNIJ
aplikację
i przekonaj się jakie to proste
iOS
Android
Techniczny punkt widzenia

Taxon działa na telefonach z systemem operacyjnym Android (wersja 4.1 i nowsze) oraz iOS. Połącz się z Internetem, aby korzystać ze wszystkich dobroci naszej aplikacji mobilnej.

Pobierz aplikację z Google Play lub App Store lub zaloguj się na app.taxon.pl

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami telefonicznie

Możesz również skorzystać z formularza dostępnego na stronie kontaktu