o taxon
prowadzisz firmę?
dla biur podatkowych
biura w Polsce
kontakt
+48 793 117 117
Znajdziesz nas na:

Aplikacja do kontroli kosztów w firmie —
monitoruj swoje firmowe podatki

Darmowy program do ewidencji faktur zakupu Taxon to instrument, który wspomoże przepływ dokumentacji firmowej pomiędzy Twoją firmą a biurem rachunkowym. Bezpiecznie i bezproblemowo wystawiasz fakturę za pośrednictwem aplikacji. Dokument od razu trafia do księgowego, który go rozlicza i księguje, a następnie — w imieniu klienta — wysyła do urzędu. Wówczas w Twojej aplikacji Taxon pojawi się powiadomienie o wysokości podatku, jaki musisz zapłacić.

Bez noszenia zbędnych dokumentów. Bez nerwów. Bez niepotrzebnych wizyt w biurze.

To Ty wybierasz formę współpracy z nami. Możesz zdecydować się na taką pomoc, jaka odpowiada Ci najbardziej — stacjonarną lub online.

Aplikacja do kontroli kosztów w firmie Taxon jest usługą na miarę naszych czasów. Dzięki niej wprowadzisz swoje przedsiębiorstwo w nowy wymiar relacji biznesowych.

Być może chcesz ją od razu wypróbować?
Zobacz, dlaczego jeszcze warto zdecydować się na kontrolę podatków z Taxon
sprawdź więcej

Kontrola kosztów — otrzymujesz raport z podatków

Podatki są nieodłączną częścią każdej działalności. Dobrze, gdy w firmie generowane są comiesięczne raporty, które dla Ciebie — jako właściciela firmy — powinny być łatwo dostępne. Mając pod ręką naszą aplikację do kontroli kosztów w firmie, otrzymasz powiadomienie na adres e-mail i PUSH, gdy tylko księgowość wyśle do Ciebie informację o podatkach za dany okres rozliczeniowy.

Dostępne podatki

Z programem do monitorowania podatków Taxon otrzymasz powiadomienia o różnych rodzajach podatków. Są to na przykład:- VAT
– PIT 36
– PIT 4 R
– PIT 28
– PIT8 AR
– CITm
– PIT36L
– CITr
– ZUS

Zysk lub strata za dany okres

W aplikacji do kontroli kosztów w firmie możesz zobaczyć informację o deklarowanym zysku lub stracie za określony przedział czasowy. Będą Ci się również wyświetlały kwoty do przeniesienia na kolejny okres rozliczeniowy.

Darmowy program do ewidencji faktur zakupu

Program do monitorowania podatków Taxon to narzędzie, które znacznie ułatwi Twoją codzienną pracę. Nasza aplikacja pozwala Ci na bieżącą kontrolę podatków w telefonie, który przecież zawsze masz przy sobie. W każdej chwili możesz sprawdzić, czy nie zalegasz z płatnościami PIT, ZUS lub VAT. Dodatkowo masz całkowity dostęp do kosztów, które musisz ponieść — aplikacja umożliwi Ci pełną kontrolę nad nimi.

Poznaj korzyści aplikacji do faktur i kosztów Taxon. Wypróbuj proponowane przez nas ułatwienie przy prowadzeniu firmy. Stań się nowoczesnym przedsiębiorcą, któremu niestraszne jest korzystanie z nowoczesnych technologii usprawniających obieg dokumentów księgowych w firmie.

Aplikacja Taxon dostępna jest w wersji mobilnej lub na przeglądarce. To całkowicie darmowy i w stu procentach bezpieczny program. Pobierzesz go w Google Play i App Store.

Wypłyń na szerokie wody z Taxon i sprawdź ocean korzyści, które daje Ci nasza aplikacja!

Pobierz
aplikację
i przekonaj się jakie to proste
iOS
Android
Z technicznego punku widzenia

Korzystanie z aplikacji mobilnej jest możliwe na telefonach z systemem operacyjnym Android (wersja 4.1 i nowsze) oraz iOS. Do prawidłowego działania aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.

Pobierz aplikację z Google Play lub App Store lub zaloguj się na app.taxon.pl

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 793 117 117

Możesz również skorzystać z formularza dostępnego na stronie kontaktu