prowadzisz firmę?
prowadzisz księgowość?
o taxon
biura w Polsce

Aplikacja do kontroli kosztów w firmie —
monitoruj swoje firmowe podatki

Darmowy program do ewidencji faktur zakupu Taxon to instrument, który wspomoże przepływ dokumentacji firmowej pomiędzy Twoją firmą a biurem rachunkowym. Bezpiecznie i bezproblemowo wystawiasz fakturę za pośrednictwem aplikacji. Dokument od razu trafia do księgowego, który go rozlicza i księguje, a następnie — w imieniu klienta — wysyła do urzędu. Wówczas w Twojej aplikacji Taxon pojawi się powiadomienie o wysokości podatku, jaki musisz zapłacić. Korzystanie z naszej aplikacji to pełna i wygodna kontrola kosztów w firmie o każdej porze.

Kontrola kosztów. Bez noszenia zbędnych dokumentów. Bez nerwów. Bez niepotrzebnych wizyt w biurze.

To Ty wybierasz formę współpracy z nami. Możesz zdecydować się na taką pomoc, jaka odpowiada Ci najbardziej — stacjonarną lub online.

Aplikacja do kontroli kosztów w firmie Taxon jest usługą na miarę naszych czasów. Dzięki niej wprowadzisz swoje przedsiębiorstwo w nowy wymiar relacji biznesowych. Wystawianie faktur online, a także kontrola kosztów to pełna wygoda i łatwość w prawidłowym prowadzeniu

Być może chcesz ją od razu wypróbować?
Zobacz, dlaczego jeszcze warto zdecydować się na kontrolę podatków z Taxon
sprawdź więcej
Zobacz, dlaczego jeszcze warto zdecydować się na kontrolę podatków z Taxon
sprawdź więcej

Kontrola kosztów — otrzymujesz raport z podatków

Podatki są nieodłączną częścią każdej działalności. Dobrze, gdy w firmie generowane są comiesięczne raporty, które dla Ciebie — jako właściciela firmy — powinny być łatwo dostępne. Mając pod ręką naszą aplikację do kontroli kosztów w firmie, otrzymasz powiadomienie na adres e-mail i PUSH, gdy tylko księgowość wyśle do Ciebie informację o podatkach za dany okres rozliczeniowy.

Dostępne podatki

Pełna kontrola podatków tylko z naszą aplikacją. Z programem do monitorowania podatków Taxon otrzymasz powiadomienia o różnych rodzajach podatków. Są to na przykład:- VAT
– PIT 36
– PIT 4 R
– PIT 28
– PIT8 AR
– CITm
– PIT36L
– CITr
– ZUS

Zysk lub strata za dany okres

W aplikacji do kontroli kosztów w firmie możesz zobaczyć informację o deklarowanym zysku lub stracie za określony przedział czasowy. Będą Ci się również wyświetlały kwoty do przeniesienia na kolejny okres rozliczeniowy.

Program do monitorowania podatków dla każdego

Kontrola podatków, a także kontrola kosztów w firmie dotyczy każdego przedsiębiorcy. Dlatego też naszą aplikację stworzyliśmy zarówno dla mniejszych, jak i większych firm. Szerokie możliwości, przyjazny interfejs, powiadomienia, a także stała możliwość kontaktu z księgowym – to wszystko sprawia, że program do faktur online Taxon jest aplikacją idealną dla każdego, kto chce oszczędzić sobie nerwów i zminimalizować formalności do minimum.

Co więcej, kontrola kosztów czy podatków to nie wszystko, co oferuje Taxon. Jest to również intuicyjny i nowoczesny program do biur rachunkowych, który znacząco ułatwia pracę każdemu księgowemu.

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź nasze doradztwo księgowe online i umów się na konsultację – zapraszamy!

Darmowy program do ewidencji faktur zakupu

Program do monitorowania podatków Taxon to narzędzie, które znacznie ułatwi Twoją codzienną pracę. Nasza aplikacja pozwala Ci na bieżącą kontrolę podatków w telefonie, który przecież zawsze masz przy sobie. W każdej chwili możesz sprawdzić, czy nie zalegasz z płatnościami PIT, ZUS lub VAT. Dodatkowo masz całkowity dostęp do kosztów, które musisz ponieść — aplikacja umożliwi Ci pełną kontrolę nad nimi.

Poznaj korzyści aplikacji do faktur i kosztów Taxon. Wypróbuj proponowane przez nas ułatwienie przy prowadzeniu firmy – sprawdź, dlaczego warto postawić na nasze internetowe biuro rachunkowe. Stań się nowoczesnym przedsiębiorcą, któremu niestraszne jest korzystanie z nowoczesnych technologii usprawniających obieg dokumentów księgowych w firmie. Z aplikacją kontrola kosztów w firmie będzie jeszcze łatwiejsza. 

Program do monitorowania podatków jest w pełni responsywny i dostosowany do różnych urządzeń. Aplikacja Taxon dostępna jest w wersji mobilnej lub na przeglądarce. To całkowicie darmowy i w stu procentach bezpieczny program. Pobierzesz go w Google Play i App Store.

Nie czekaj – wybierz nowoczesny i intuicyjny program do monitorowania podatków. Rozliczanie faktur online i kontrola kosztów w firmie nigdy nie były i nie będą takie proste. Wypłyń na szerokie wody z Taxon i sprawdź ocean korzyści, które daje Ci nasza aplikacja!

Pobierz
aplikację
i przekonaj się jakie to proste
iOS
Android
Z technicznego punku widzenia

Korzystanie z aplikacji mobilnej jest możliwe na telefonach z systemem operacyjnym Android (wersja 4.1 i nowsze) oraz iOS. Do prawidłowego działania aplikacji wymagane jest połączenie z internetem.

Pobierz aplikację z Google Play lub App Store lub zaloguj się na app.taxon.pl

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami telefonicznie

Możesz również skorzystać z formularza dostępnego na stronie kontaktu