Najczęstsze pytania naszych Klientów
Otrzymujemy od Was sporo zapytań dotyczących działania aplikacji. Zebraliśmy je tutaj.
Wpisz pytanie by zobaczyć wyniki wyszukiwania:
Czy aplikacja Taxon™ jest płatna?
Taxon™ to przede wszystkim aplikacja do faktur dla małych firm. Pakiet podstawowy jest darmowy i zawiera się w nim opcja 10 faktur miesięcznie. Możesz też wykupić opcje płatną z limited 40 i 200 dokumentów w miesiącu.
Czy oprócz aplikacji do faktur oferujecie księgowość?
Tak, oferujemy usługi księgowe i doradztwo podatkowe. Nasi Klienci łączą się z biurami w całej Polsce poprzez aplikację Taxon™. Wszelka wymiana informacji odbywa się na poziomie aplikacji. Informacja o podatkach, wiadomości od księgowości czy płatność za usługi naszego biura- wszystko w jednym miejscu.
Ile kosztuje księgowość w Taxon™?
Jak wiadomo wszystko zależy od Twoich oczekiwań i wielkości Twojej firmy. Na cenę ma wpływ ilość dokumentów księgowych w miesiącu, ilość pracowników i branża w jakiej prowadzisz swój biznes. Skontaktuj się z nami - przygotujemy dla Ciebie ofertę.
Jakie główne funkcje posiada bezpłatna aplikacja Taxon™?
Główne opcje to: wystawianie faktur sprzedażowych każdego rodzaju (VAT, bez VAT, marża, korekta, zaliczka). Oczywiście możesz też dodawać koszty w formie obrazów i tekstu, dodawać wiele firm w obrębie jednego panelu czy nadawać wiele serii faktur. Wszystko bezpłatnie w ramach pakietu Taxon™ free.
Czy posiadacie uprawnienia do świadczenia usług księgowych?
Oczywiście. Stawiamy na Twoje bezpieczeństwo dlatego oferujemy Ci usługi, które są certyfikowane. W Taxon™ otrzymujesz ubezpieczenie, a Twoją sprawą zajmują się specjaliści. Również nasi doradcy podatkowi z uprawnieniami są gotowi do pomocy.
Czy mogę zgłosić się do Taxon™ bezpośrednio?
Posiadamy biura w całej Polsce. Czasami kontakt zdalny nie jest wystarczający - dlatego możesz odwiedzić nasze biuro w Twoim mieście. To zwiększa poczucie Twojego bezpieczeństwa i pozytywnie wpływa na wspólne relacje.
Niestety nie ma pytania z wyszukiwaną przez Ciebie frazą. Jeśli nurtuje Cię jakieś pytanie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Dlaczego warto?
Zobacz dlaczego Taxon ułatwi Ci życie codziennie w prowadzeniu biznesu.
szybko
wystawisz fakturę
skontaktujesz
się z księgową
masz pewność
bezpieczeństwa usługi
rozliczysz
podatki
płatności
jednym kliknięciem
masz pewność
bezpieczeństwa usługi