Taxon zaprasza na pokład. Czas ruszyć na szerokie wody biznesu!

Misją Taxon jest optymalizacja współpracy między przedsiębiorcami, a biurami rachunkowymi. Dzięki temu każdy oszczędza czas, nerwy i pieniądze. Księgowość dostaje na bieżąco dokumenty od swoich Klientów, przez co nie musi stale przypominać o zaległych fakturach. Dzięki aplikacji biuro rachunkowe zyskuje prestiż pokazując, że podąża z duchem czasu i jest otwarte na nowe technologie.
Przedsiębiorcy zaś mają ułatwione zadanie przy wystawianiu faktur dzięki darmowej aplikacji. Na bieżąco otrzymują miesięczne zestawienia podatkowe, jednym klikiem przesyłają koszty do księgowości oraz mogą być z nią w stałym kontakcie online.
Technologia stoi na służbie biznesu. Dzięki Taxon oszczędzasz czas i pieniądze!
Czytaj więcej
Dlaczego wybrać TAXON?
Mamy dla Ciebie bezpłatną aplikację
Bezpłatna aplikacja do faktur i kosztów- to może Cię zainteresować
Jesteśmy w całej Polsce
Szukasz lokalnie biura rachunkowego, do którego możesz zwrócić się z pytaniem zarówno online jak i osobiście? Sprawdź listę naszych biur.
Kompleksowa obsługa księgowa
Możesz nam powierzyć prowadzenie swojej księgowości. Online lub osobiście w Twoim mieście.

Integrujemy, upraszczamy, pomagamy się wyróżnić – aplikacja do faktur i kosztów Taxon

Taxon nie jest kolejnym programem do obsługi księgowości. Nie jest też po prostu aplikacją do wystawiania faktur. Czym więc jest? To system integrujący Ciebie i Twojego Klienta. Łatwe przesyłanie dokumentów, raportowanie, szybka komunikacja online. Księgowy zawsze pod ręką! Nie musisz rezygnować z programu, na którym pracujesz. Nasza aplikacja będzie wysyłać automatycznie informacje o podatkach Twoim Klientom, a Ty zaimportujesz ich faktury do swojego systemu.