26.11.2021
Pracuj z Taxon i pozyskuj nowych Klientów dla swojego biura

Dołącz do naszej sieci Partnerskiej i obsługuj Klientów z Taxon. Podpisz teraz umowę online bez konieczności wysyłania wersji papierowej. Podczas podpisywania umowy podaj swoje stawki, które potencjalnie będziesz proponować naszym Klientom.

Wejdź na link : https://app.taxon.pl/accounting-office-register  i wpisz NIP swojej firmy.

Dane zostaną automatycznie pobrane z bazy GUS. Zweryfikuj dane, jeśli nie są poprawne to nanieś zmiany i przejdź do kolejnego kroku.

 

W kolejnym kroku stwórz konto w systemie Taxon podając swój email, numer telefonu i hasło. Zapamiętaj te informacje ponieważ będą one przydatne w późniejszych etapach.

Następnie podaj stawki swojego biura za obsługę jednoosobowej działalności gospodarczej. Podaj osobną cenę dla KPiR i Ryczałtu. Zauważ, że musisz podać ilość faktur w cenie podstawowej (abonamencie) – np. 20 sztuk. Poniżej wpisz stawki za każde dodatkowe faktury. Po uzupełnieniu pierwszej wartości kolejne kwoty zostaną automatycznie zasugerowane przez Taxon.  Pamiętaj, że te dane można później zmienić po podpisaniu umowy w panelu.

Na dole formularza pojawiają się dodatkowe opcje takie jak rozliczanie VAT, płace, kasa fiskalna itd. Jeśli jakaś opcja z tych wymienionych jest w cenie podstawowego abonamentu to wpisz kwotę zero. Jeśli chcesz otrzymać dodatkowe wynagrodzenie za np. rozliczanie VAT EU to podaj wartość. Po uzupełnieniu przejdź do  kolejnego kroku.

Powtórz czynności dla wycenienia spółki z o .o.

Już prawie wszystko gotowe. Podaj teraz miejscowość podpisania umowy, swoje stanowisko (np. właściciel, prezes zarządu) i przejdź dalej. Zostanie wygenerowania umowa do zatwierdzenia.

W kolejnym kroku znajdziesz umowy i dokumenty prawne. Zapoznaj się dokładnie i zatwierdź umowę poprzez podpis online.

To wszystko. Gratulujemy. Po podpisaniu oczekuj około 48 godzin na dostęp administracyjny do swojego konta w Taxon

Wypróbuj już teraz naszą aplikację
Pobierz teraz aplikację Taxon lub wypróbuj w wersji WEB w przeglądarce. Rejestracja jest zupełnie darmowa, a w ramach konta bezpłatnego otrzymasz pakiet faktur bezpłatnych wraz z dostępem do wszystkich funkcji aplikacji.