prowadzisz firmę?
prowadzisz księgowość?
o taxon
biura w Polsce

Aplikacja do rozliczania faktur —
VAT/bez VAT - zaufaj TAXON

Aplikacja do rozliczania faktur i kosztów Taxon będzie dużym ułatwieniem dla Twojego biznesu w procesie zarządzania firmową dokumentacją. Dzięki naszej aplikacji rozliczanie faktur stanie się proste, szybkie i wygodne — zarówno dla Ciebie, jak i Twojego kontrahenta.

Jak rozliczyć fakturę VAT w naszej aplikacji? To nic trudnego! Zaledwie kilka kroków dzieli Cię od wystawienia faktury, która automatycznie zostanie wysłana do współpracującego z Twoją firmą biura rachunkowego. Program do rozliczania faktur Taxon to nowoczesne narzędzie stworzone dla łatwego zarządzania księgowością w firmie.

Chcesz już teraz wypróbować aplikację do faktur Taxon?
Nie jesteś przekonany, jak rozliczać faktury z naszą aplikacją?
sprawdź więcej
Nie jesteś przekonany, jak rozliczać faktury z naszą aplikacją?
sprawdź więcej

Rozliczenie faktury —
przesyłanie dokumentów do księgowości

Rozliczenia faktur online to jest to, z czego już dziś może skorzystać dosłownie każdy! Cenisz sobie komfort i wygodę w prowadzeniu własnej firmy? Chcesz mieć wszystkie najważniejsze dokumenty związane z Twoim biznesem zawsze pod ręką? Umożliwi Ci to aplikacja do rozliczania faktur Taxon.Jedną z jej najważniejszych funkcji jest wysyłanie dokumentów kosztowych do księgowości.

To natychmiastowy, nieskomplikowany, a przede wszystkim bezpieczny sposób na przesyłanie najważniejszych druków.

Zastanawiasz się, w jaki sposób za pomocą naszej aplikacji można rozliczyć fakturę bez VAT? Wystarczy dodać odpowiedni dokument do aplikacji. Gotowe!

Aby Twoje dokumenty były jeszcze bardziej przejrzyste i szybkie do odnalezienia, możesz je dodatkowo opisać. Na pewno będzie to sporym ułatwieniem nie tylko dla Ciebie, ale także dla pracującej z Tobą księgowości.

Faktura bez Vat — jak rozliczyć ją z aplikacją Taxon

Dodaj zdjęcie, skan lub plik

Rozliczanie faktur online z Taxon to synonim prostoty i wygody w rachunkach. W jaki sposób korzystać z aplikacji wystawiającej faktury Taxon? Włącz ją na swoim telefonie, dodaj zdjęcie, skan lub plik z fakturą. Tylko tyle! Dodana przez Ciebie faktura zostanie automatycznie przekazana do księgowości, a Ty będziesz miał podgląd na wszystkie firmowe dokumenty w czytelnym panelu programu do fakturowania.

Kontroluj wydatki i płynność

Dzięki aplikacji do rozliczania faktur Taxon masz również możliwość kontrolowania swoich wydatków oraz ich płynności na podstawie bilansów uproszczonych. Taki bilans uwzględnia wszystkie dodane przez Ciebie koszty i porównuje je z wystawionymi wcześniej fakturami sprzedażowymi. Aplikacja Taxon pozwala Ci także na określenie konkretnego zakresu takiego porównania — na przykład miesiąc czy kwartał. Sprawdź już dziś, jak wygląda kontrola kosztów online z Taxon.

Znajdź wystawioną fakturę

Program rozliczający faktury Taxon zawsze będziesz miał pod ręką — w swoim telefonie. Bez problemu odnajdziesz w nim potrzebną Ci fakturę (po parametrach i filtrach). Wybierz zakres odpowiednich dat, konkretnych kwot lub nazwę kontrahenta i odszukaj wybraną fakturę kosztową.

Program do rozliczania faktur — sprytne rozwiązanie dla Twojej firmy

Zastanawiasz się, jak rozliczyć fakturę, którą otrzymuje biuro rachunkowe? Program do faktur online Taxon to przede wszystkim prostota użytku.

Klient za pośrednictwem aplikacji Taxon wystawia fakturę i przesyła zdjęcie kosztów. Taki dokument jest automatycznie importowany do systemu księgowego i niezwłocznie akceptowany. Dalsza część pracy należy od osoby zatrudnionej w biurze rachunkowym, która księguje, sporządza deklarację, a następnie — w imieniu klienta — wysyła ją do odpowiedniego urzędu, który otrzymuje informację o podatkach do zapłaty z tytułu PIT, ZUS oraz VAT na swoją aplikację.

Teraz już wiesz, jak prostym i wygodnym rozwiązaniem jest program do rozliczania faktur Taxon. Masz możliwość wysyłania swoich faktur sprzedażowych i kosztowych z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, a jednocześnie wszystko jest pod Twoją kontrolą, w zasięgu ręki. W każdej chwili możesz sprawdzić swoje dokumenty księgowe w darmowej aplikacji do wystawiania faktur Taxon.

Wciąż masz wątpliwości, jak wygląda wystawianie faktur online? Nic nie szkodzi! Taxon to również profesjonalne doradztwo księgowe online, z którego możesz skorzystać w dowolnej chwili z poziomu aplikacji lub naszej strony.

Jak rozliczyć fakturę z biurem rachunkowym

Darmowa aplikacja do rozliczania faktur online Taxon to rozwiązanie, które zaoszczędzi Twój czas i nie pozwoli Ci na niepotrzebne nerwy związane z pamiętaniem o wysłaniu do księgowości dużej liczby plików faktur. Z naszym programem do rozliczania faktur zrobisz to natychmiast po dokonaniu transakcji. Oszczędność czasu to nie wszystko! Taxon to również łatwa i precyzyjna kontrola kosztów online, dzięki czemu na bieżąco będziesz mógł monitorować sytuację finansową swojej firmy z dowolnego miejsca.

Co ważne, nasza aplikacja polecana jest nie tylko przedsiębiorcom. Taxon to nowoczesny program do biur rachunkowych, który pozwoli mieć wszystkie dokumenty Twoich klientów w zasięgu ręki. Pełna automatyzacja pracy i nieograniczone możliwości – tylko dzięki Taxon.

To wygodne, nietrudne w obsłudze i zintegrowane narzędzie pozwoli Ci być w ciągłym kontakcie z biurem rachunkowym i jednocześnie ułatwi Twoją pracę. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na rozwijaniu swojego biznesu. Zostaw formalności ekspertom i sprawdź, jak działa nasze internetowe biuro rachunkowe – zapraszamy.

Pobierz
aplikację
do rozliczania faktur i przekonaj się jakie to proste
iOS
Android
Rozliczanie faktur z technicznego punku widzenia

Korzystanie z aplikacji mobilnej jest możliwe na telefonach z systemem operacyjnym Android (wersja 4.1 i nowsze) oraz iOS. Do prawidłowego działania aplikacji wymagane jest połączenie z Internetem.

Jak rozliczyć fakturę? Pobierz aplikację z Google Play lub App Store lub zaloguj się na app.taxon.pl

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami telefonicznie

Możesz również skorzystać z formularza dostępnego na stronie kontaktu