o taxon
prowadzisz firmę?
dla biur podatkowych
biura w Polsce
kontakt
+48 793 117 117
Znajdziesz nas na:

Aplikacja do rozliczania faktur —
VAT/bez VAT - zaufaj TAXON

Aplikacja do rozliczania faktur i kosztów Taxon będzie dużym ułatwieniem dla Twojego biznesu w procesie zarządzania firmową dokumentacją. Dzięki naszej aplikacji rozliczanie faktur stanie się proste, szybkie i wygodne — zarówno dla Ciebie, jak i Twojego kontrahenta.

Jak rozliczyć fakturę VAT w naszej aplikacji? To nic trudnego! Zaledwie kilka Kraków dzieli Cię od wystawienia faktury, która automatycznie zostanie wysłana do współpracującego z Twoją firmą biura rachunkowego.

Chcesz już teraz wypróbować aplikację do faktur Taxon?
Nie jesteś przekonany, jak rozliczać faktury z naszą aplikacją?
sprawdź więcej

Rozliczenie faktury —
przesyłanie dokumentów do księgowości

Cenisz sobie komfort i wygodę w prowadzeniu własnej firmy? Chcesz mieć wszystkie najważniejsze dokumenty związane z Twoim biznesem zawsze pod ręką? Umożliwi Ci to aplikacja do rozliczania faktur Taxon.

Jedną z jej najważniejszych funkcji jest wysyłanie dokumentów kosztowych do księgowości. To natychmiastowy, nieskomplikowany, a przede wszystkim bezpieczny sposób na przesyłanie najważniejszych druków.

Zastanawiasz się, w jaki sposób za pomocą naszej aplikacji można rozliczyć fakturę bez VAT? Wystarczy dodać odpowiedni dokument do aplikacji. Gotowe!

Aby Twoje dokumenty były jeszcze bardziej przejrzyste i szybkie do odnalezienia, możesz je dodatkowo opisać. Na pewno będzie to sporym ułatwieniem nie tylko dla Ciebie, ale także dla pracującej z Tobą księgowości.

Faktura bez Vat — jak rozliczyć ją z aplikacją Taxon

Dodaj zdjęcie, skan lub plik

W jaki sposób korzystać z aplikacji wystawiającej faktury Taxon? Włącz ją na swoim telefonie, dodaj zdjęcie, skan lub plik z fakturą. Tylko tyle! Dodana przez Ciebie faktura zostanie automatycznie przekazana do księgowości, a Ty będziesz miał podgląd na wszystkie firmowe dokumenty w czytelnym panelu programu do fakturowania.

Kontroluj wydatki i płynność

Dzięki aplikacji do rozliczania faktur Taxon masz również możliwość kontrolowania swoich wydatków oraz ich płynności na podstawie bilansów uproszczonych. Taki bilans uwzględnia wszystkie dodane przez Ciebie koszty i porównuje je z wystawionymi wcześniej fakturami sprzedażowymi. Aplikacja Taxon pozwala Ci także na określenie konkretnego zakresu takiego porównania — na przykład miesiąc czy kwartał.

Znajdź wystawioną fakturę

Program rozliczający faktury Taxon zawsze będziesz miał pod ręką — w swoim telefonie. Bez problemu odnajdziesz w nim potrzebną Ci fakturę (po parametrach i filtrach). Wybierz zakres odpowiednich dat, konkretnych kwot lub nazwę kontrahenta i odszukaj wybraną fakturę kosztową.

Program do rozliczania faktur — sprytne rozwiązanie dla Twojej firmy

Zastanawiasz się, jak rozliczyć fakturę, którą otrzymuje biuro rachunkowe?

Klient za pośrednictwem aplikacji Taxon wystawia fakturę i przesyła zdjęcie kosztów. Taki dokument jest automatycznie importowany do systemu księgowego i niezwłocznie akceptowany. Dalsza część pracy należy od osoby zatrudnionej w biurze rachunkowym, która księguje, sporządza deklarację, a następnie — w imieniu klienta — wysyła ją do odpowiedniego urzędu, który otrzymuje informację o podatkach do zapłaty z tytułu PIT, ZUS oraz VAT na swoją aplikację.

Teraz już wiesz, jak prostym i wygodnym rozwiązaniem jest program do rozliczania faktur Taxon. Masz możliwość wysyłania swoich faktur sprzedażowych i kosztowych z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, a jednocześnie wszystko jest pod Twoją kontrolą, w zasięgu ręki. W każdej chwili możesz sprawdzić swoje dokumenty księgowe w darmowej aplikacji do wystawiania faktur Taxon.

Jak rozliczyć fakturę z biurem rachunkowym

Darmowa aplikacja do rozliczania faktur online Taxon to rozwiązanie, które zaoszczędzi Twój czas i nie pozwoli Ci na niepotrzebne nerwy związane z pamiętaniem o wysłaniu do księgowości dużej liczby plików faktur. Z naszym programem do rozliczania faktur zrobisz to natychmiast po dokonaniu transakcji.

To wygodne, nietrudne w obsłudze i zintegrowane narzędzie pozwoli Ci być w ciągłym kontakcie z biurem rachunkowym i jednocześnie ułatwi Twoją pracę. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Pobierz
aplikację
do rozliczania faktur i przekonaj się jakie to proste
iOS
Android
Rozliczanie faktur z technicznego punku widzenia

Korzystanie z aplikacji mobilnej jest możliwe na telefonach z systemem operacyjnym Android (wersja 4.1 i nowsze) oraz iOS. Do prawidłowego działania aplikacji wymagane jest połączenie z Internetem.

Jak rozliczyć fakturę? Pobierz aplikację z Google Play lub App Store lub zaloguj się na app.taxon.pl

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami telefonicznie +48 793 117 117

Możesz również skorzystać z formularza dostępnego na stronie kontaktu